Windows 8.1 Otomatik ekran kapanmasını iptal etme

Xeansus

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Windows 8.1 işletim sistemim var ekran ayrlarına bakıom ama bir türlü bulamadım monitör 15 sn içinde felan kendini kapatıyor bi işlem yapmayınca bunu nerden iptal edebilirim yardımcı olurmusunuz ?

"Denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç Seçenekleri\Plan Ayarlarını Düzenle" kısmından ayarlayacaksınız.
Dediğin kısımdan yaptım herşeyi kapadım fakat devam ediyor hala çözemedim ilginç bişey birde masa üstünde normal bi klasör oluşturuyorum kenarlıksız oluyor fakat klasörün simgesini değiştirince kenarlıklı oluyor klasör kenarlıkları nasıl iptal ediyoruz okadar kurcaladım bulamadım yardımcı olurmusunuz ?

Edit : Ekranın kapanma durumunu iptal edebildim kişiselleştirme kısmında altta ekran koryucu sekmesi var oradan iptal edilliyormuş fakat kenarlık mevzusunu çözemedim hala

Edit: Kenarlık sorununuda halletim ctrl'ye basılı tutup fare'nin topunu aşağı yukarı çevirince ekrandaki simgeler büyüyük küçülüyor heralde yanlışlıkla büyütmüşüm belli bi ebattan sonra etrafı kenarlıklı oluyor küçültünce halloldu.

Son düzenleme:
Güç seçeneklerindeki yaptığın ayarın resmini çek bi bakalım olmuyorsa servise falan başvur. Ama mutlaka bi çözümü vardır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı