Windows 8.1 siyah ekran

livedeath66

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba daha yeni format attım ve laptop çok geç açılmaya başladı windows logosundan sonra siyah ekran geliyor 20 saniye kadar sonra şifre giriyorum siyah ekran geliyor hemen gidiyor ve laptop açılıyor sorun ne olabilir
Laptop: Monster abra a5 v1.1.2

Aynı sıkıntı bendede vardı dostum, nasıl çözdüm hatırlamıyorum ama bir çözümü var yani takma kafana. Ben sanırım yeni kullanıcı açmıştım, bir deneyebilir misin yeni kullanıcı açmayı.

Aynı sıkıntı bendede vardı dostum, nasıl çözdüm hatırlamıyorum ama bir çözümü var yani takma kafana. Ben sanırım yeni kullanıcı açmıştım, bir deneyebilir misin yeni kullanıcı açmayı.
Tamam hemen deneyeceğim

Uefi kurulum yaptınız degilmi eğer normal kurulum yaptıysanız temiz uefi kurulum yapın.
Uefi yapmadım birde önceden de format attım aynı cd den ama böyle birşey olmamıştı

Şimdi tüm sürücüleri felan güncelledim. Usb takiliydi onu çıkardım siyah ekran 5 saniye felan sürüyor ama şifreyi girerken hala siyah ekran gelip gidiyor başka bir çözüm yok mu

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı