Windows 8.1 Sürücüleri Güncelleştirdikten Sonra Ne Yapılmalı?

bthnkrtll

Kilopat
Arkadaşlar bilgisayarıma Windows 8.1 formatı attım. Windows Update'de yaptım. Ekran kartı sürücümü de kurdum, ancak bundan sonra ne yapmam gerekiyor, bilmiyorum. Sürücü olarak başka hangi sürücüleri kurmalıyım? Şimdiden çok teşekkür ederim herkese.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster adlı programı kullanabilirsin sürücüleriotomatik bulup yükleyebiliyor.Yükledikten Sonra bilgisayarını yeniden başlatman iyi olacaktır.

Aygıt sürücüsünde ünlem işareti olan bi sürücü varsa donanım kimliğini paylaşın bulalım eksik sürücüyü eğer yoksa herhangi bir sürücü yüklenmenize gerek yok

Drive Booster gibi sürücü bulma programları sisteme zarar veren programlardır ve gereksizdir. Sürekli işlemci ve ram üzerinde işlem görür ve sitemi yorar.
Bazen de sistemi açılmaz hale getirebiliyorlar. Genelde bilgisayarla yeni yeni içli dışlı olanlar için cazip geliyor o tarz programlar.
2-3 dakikalık araştırma ile sürücülerinizin bilgilerini bulup kendi sitelerinden indirebilirsiniz.
Tavsiyem sürücüleri elle kurulum yapın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı