Windows 8.1 Tema Yükledikten Sonra Siyah Ekran

Yavuz Baysan

Hectopat
Daha fazla  
Lütfen yardım edin. Win 8.1 pro sistemine tema yükledim her şey güzeldi tabi kapatana kadar. Tekrar açtığımda siyah ekranda kalıyor wifi simgesi falan gözüküyor gidiyor. Tema yüklemeden önce birkaç şey yüklemek gerekiyormuş bilmiyordum. Şimdi nasıl düzelteceğim bunu? :(

Tuş kombinasyonları denerken klavyeye mouse i attım sanırım denemediğim bir tuşa çarptı ekran açıldı tema ile ilgili bi bildirim geldi bildirime dokunmadan temayı kaldırdım düzeldi :) Bazen mouse fırlatmak işe yarıyormuş demek ki :D Bu olaydan sonra söylenecek tek şey var. Altyapı dosyalarını yuklemeden Win8'e tema yüklemeyin.

Sorun ile ilgili olarak C:\Windows\System32 klasörü içerisinde CMD dosyasini bulup
sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile açtıktan sonra SFC /SCANNOW komutunu çalıştırınız.

O da olmassa RegClean Pro adlı programı indirin önce taratın sonra birleştir deyin kesinlikle hallolacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı