Windows 8.1 Update 1 Güncellemesi Kuramama Problemi

mustafabafra

Hectopat
Dün de baktım, bu günde Windows Update güncellemeyi bir türlü göstermiyor. Bende Windows 8.1 Update 1 x64 olarak sitesinden indirdim. İndirdiğim dosyalar:
  • KB2919442
  • KB2919355
  • KB2932046
  • KB2937592
  • KB2938439
Bu dosyaları yüklemeye çalıştığımda, Windows Update tek başına yükleyici çıkıyor ama sonunda güncelleme sisteminiz için geçerli değil diyor.
Sıkıntı BIOS'umun güncel olmaması olabilir mi? Nasıl yükleyeceğim bu Update 1'i?
Yardım eder misiniz?:(

Son düzenleyen: Moderatör:
Update 1 daha resmi olarak yayınlanmadı bile. Ayrıca büyük ihtimalle Microsoft bir update ile o KB dosyalarının kurulumunu yasakladı. O yüzden kuramıyorsunuzdur. Ayrıca her şeyin bir zamanı var. Daha Update 1'in gelişmesi ve stabil hale gelmesi lazım. Sonra bu Windows 8.1 çok berbat, hiçbir şeyi çalıştırmıyor oluyor.

Evet, yayınlanmış. Özür dilerim şimdi fark ettim. Benim Windows'ta son zamanlarda saçma saçma olaylar oluyor. İlle attıracak bana formatı onu istiyor. :D (Gerçi 1 dakika sürmüyor format ama şimdi Windows 8 uygulamalarıma üzülüyorum. O kadar kariyer yaptık. :D )

Update'in geldiğinin kanıtı:

M7jzQ3M.png

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı