Windows 8.1'de Bilgisayarım'a girince yüklenme hatası

Health bölümünde iki uyarı var ama bunlar, Seagate marka harddisklerin HD Tune programındaki kronik sorunu. O yüzden bu uyarıların pek bir problem
teşkil edeceğini zannetmiyorum. Ayrıca okuma ve yazma hızları da normal sayılır. Demek ki sizin sorununuz yazılımsal, temiz bir Windows 8.1 kurulumu yaparsanız
büyük ihtimal sorununuz çözülecektir.

O adresteki Windows sürümleri temiz, belki sizin sorununuz herhangi bir sürücü,program,virüs vs. kaynaklanıyor olabilir. Ayrıca sanıyorum ki forum kuralları gereği bu tür paylaşımların
linkini vermek yasak.

Benim arkadaşımda da olmuştu ondada meğerse antivürüs programından kaynaklanıyormuş. Onu kaldırınca bilgisayarım yeri açılmıştı. Sizde de RegClean Pro'dan kaynaklanabilir.

Keşke RegClean Pro'dan kaynaklansa ama ondan da değil, programı kaldırdım, değişen bişey yok. Recep Baltaş'ın konusundan tekrar indirip Windows with Update 1 olanı, güncelli olarak kurucam.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı