Windows 8.1'de Çalışan Antivirüs

• Konuyu başlatan badembaba17
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 5B
B

badembaba17

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben Microsoft'un sitesin windows 8.1 indirdim. Kaspersky yükledim uyumlu değil dedi combofix'le taratıyım dedim çalışmadı. Norton 360 son sürüm kurdum PC açılır açılmaz hep mavi ekran verdi güvenli modda sildim zar zor windows 8.1'de çalışan virüs programı var mı ? MSE zaten gömülü olarak geliyormuş ama o kadar iyi korumuyor eset denedim lisans bulamıyorum parasını da vercek durumum var ama ailem izin vermez. Windows 8.1'de çalışan antivürs var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Norton Beta, Panda Global Protection 2014 Beta 2 gibi güvenlik programlarının beta sürümleri henüz Windows 8.1 Preview ile uyumlu. Normal sürümlerin henüz uyumu yok. Bunların beta sürümlerini yükleyerek korumaya sahip olabilirsiniz.

Koruma açısından değişen bir şey olmayacaktır. Beta-Final sürümleri arasında uygulama açısından fark olur zaten koruma açısından değil. Sonuçta virüs database'leri ister Beta olsun ister Final sürüm olsun aynı. Sadece uygulama değişecektir.

Teşekkürler de şu norton'un beta indirme linkini atar mısınız ? Sitesinden indiriyorum indirme başlamıyor email geliyor falan :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı