Çözüm Windows 8 GTA 4 uyumluluk sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Uyumluluk sorunu diyor. Uyuymluluk ayarlarını da yaptım fakat gene olmuyor. Oyunu İnternet'ten indirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten indirilen korsan oyunlara destek vermiyoruz ama bu sorun GFWL ile ilgili olduğundan cevaplayacağım.

Games for Windows Live uyumlu olmadığından sorun yaşıyorsun. Programlar'a gir ve Games for Windows Live'ı kaldır. Sonra da buradan en güncel sürümünü indir kur:

Games for Windows İstemcisini | Bilgisayar Oyunları İstemcisini İndir

Son olarak GTA IV, indirimde 5 dolara satılan bir oyun ve oyunu korsan oynamak için bir bahane yok. İndirimleri buradan takip edebilirsin:

Steam Sales, Specials, and Price Drops

Aynen çok büyük indirimler oluyor. Lego Yüzüklerin Efendisi oyununu görmüştüm en son Steam'da 20 Dolar'dan 5'dolara düşmüştü. Aldım oynamadım ama yaza yatırım olsun. :) Lego sevmem bu son 3, 4 yıldır isimlerini duyuyoruz ama Lego Yüzüklerin Efendisi gerçekten güzel. Videolarına baktım dedim kaçırma... :)

Bende ne yazıkki Ttnet playstore,den almıştım bu oyunda ne kadar sorunlu .Kaç kere indirdim sildim yapamadım.Gene indiriyorum 1kere daha deneyecegim.Sorun çıkarsa yardım edermisiniz @Recep Baltaş abi?

GFWL uyumluluk sorununu Receb Bey'in verdiği cevapla çözdüm. Fakat oyuna girdiğimde grafik ayarlarını değiştiremedim. GeForce Experience'ı kullanarak ayarları değiştirmeye çalıştım. O zaman da "Optimum ayarlar uygulanamıyor" cevabı aldım.
(Oyunu Steam'den aldım, orjinal.)

Oyunu nereden satın aldınız ve yükleme esnasında karşılaştığınız sorun nedir ? GTA 4 Windows 8'de de , 8.1'de de sorunsuz çalışmaktadır.

Merhaba,
1 hafta önce orjinal gta 4 aldım.Steam bilmediğim için yada çok oyun oynayan biri değilim.Windows 8.1 kullanıyorum.
çok fazla sorunla karşılaştım.neyazıkkı 5 dolarlık oyuna 50tl verdım.
Games for Windows Live uyumlu olmadığından sorun yaşıyorsun. Programlar'a gir ve Games for Windows Live'ı kaldır. Sonra da buradan en güncel sürümünü indir kur: bu adımları takıp ettim fakat oyuna tıkladıgımda acılmıyordu.daha sonra baska sıtelerden cozumler buldum sımdı oyun acılıyor ama resımler kısır donguye gırmısler sureklı bırbırını tekrarlıyor.

oyunu sılıp 2-3 kere kurmusumdur bu adımları hep tekrarladım yıne aynı sorunu gecemedım br trlu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı