Satılık Windows 8 Pro 64 Bit DVD

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

4454

Kilopat
Makaleler
2
Wındows 8 pro dvd elimde mevcuttur. Lisansı kullanılmamıştır. Vatan bilgisayar faturalıdır. 29/09/2013 tarihinde alınmıştır. Elinizde orjinal olmayan wındows 8.1.1 pro varsa, bu ürünün lisansıyla orjinalleştirebilirsiniz. ( yönetici komut dosyasını açıp ''slmgr.vbs -ipk xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx-xxxxx'' (x olan yerler ürün anahtarı olacak) yazıp enter'a bastığınızda orjinal olur. Çok kolaydır. Bunu benim başka bir tane orjinal wındows 8 pro dvd'imden biliyorum ve hep öyle lisanslıyorum. Not: yükseltme lisansı değildir. Lütfen yanlış anlaşılmasın. Orjinal lisanslı dvd'dir.

Wındows 8.1 pro'ya o kadar para vereceğinize bendeki ürünü alın daha mantıklı. Kesinlikle şüpheniz olmasın tamamen orjinal bir dvd ve vatan bilgisayar faturalıdır. Değerinin yarı fiyatına satıyorum.
Fiyat 180 TL'dir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Skype yada başka biryer den nasıl ulaşabilirim size. Ve fiyat en son kaç olur. :)

Yarın musaitsen alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam key değil benimki oem ürün. Kutulu bir ürün. Key her türlü uygun fiyata bulunur. Oem alıcılara ayrıca Windows 9 ücretsiz dağıtılacak. Bir daha böyle çöp oluşturmayın.

Yarın musaitsen alabilirim.
Hocam (silindi) adresinden ulaşın yardımcı olayım.

İlan güncel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı