Windows 8 SL 64 bit kutulu olarak almak

oxymoron

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 8 sl 64bit kutulu olarak almak istiyorum ama bir türlü bulamadım. Nerden bulabilirim? Mümkünse uygun fiyatlı olsun.

Vatandan pc toplayacağım ve montajı onlara yaptıracağım. Haliyle yükseltme paketi olmuyor. :( Kurulumu tam yaptırmam içinde işletim sistemi almam lazım. Birde son olarak verdiğin ilk linkte yeni bir pc ile satılır yazıyor.

Pardon öyle birşey yazmıyormuş ama çok pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatandan pc toplayacağım ve montajı onlara yaptıracağım. Haliyle yükseltme paketi olmuyor. :( Kurulumu tam yaptırmam içinde işletim sistemi almam lazım. Birde son olarak verdiğin ilk linkte yeni bir pc ile satılır yazıyor.

Pardon öyle birşey yazmıyormuş ama çok pahalı.

Baştan öyle belirtse idin o zaman VATAN COMPUTER - MICROSOFT - Windows 8 Single Language 64 bit T 235TL. Ama sana 4 TL daha vermeni ve Kutulu bir şekilde almanı tavsiye ederim. Ayrıca yükseltmeyi şöyle de yapabilirsin. Onlara de 8 SL kurun ama sonra Denetim Masasın'dan "Windows 8 'e Özellik Ekle" altından aldığın yükseltme kodunu girersin. Sonra birde daha program kurmadan orada veya evde 8.1 Güncellemesini yüklersin Mağazadan olur biter :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı