Windows 8'den 8.1 Güncelleme Sorunu

Eraayy

Kilopat
Daha fazla  
Güncellemelerim tamam ancak böyle bir hata veriyor. Daha önce üç-dört kez format attım ancak böyle bir problemle karşılaşmadım.

upload_2015-5-19_18-22-29.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır temiz kurulum yapmak istemiyorum , bu dosyayı ındırdıgımde kaydedıcem her formattan sonra direk bunu kurarım artık . Teşekkürler . Bu arada temız kurulum yapmadan nasıl kurabilirim ? Normal sanal sürücü ekleyerek mı deamon tools lite ile ?

Daha iso'yu açtığımda key soruyor ve o bölümü geçme gibi bir şans vermemiş bana . Söylediğiniz keyide giriş yapamıyorum

Edit : Başka bir keyle giriş yaptım suanda yükleme yapıyor teşekkürler ..

Edit 2 : Yükseltme tamamlandı ancak sizin dediğiniz gibi keyimi kabul etmedi , bende internetten bulmak zorunda kaldım . Eskiden windows 8.1 Single Lenguage'ydi şimdi Pro ? Hangisi daha iyi? Aynı zamanda windows 8.1 Pro kasıyor gibi geldi bana ? Bu olay psikolojik mi yoksa gerçekten kasıyor olabilir mi ? Sistem özelliklerim fazlasıyla yeterli .

Edit 3 : OnekeyRecovery tuşuyla format attığımda tekrar biosa gömülü key ile windows kendini aktifleştirecek değil mi ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı