Windows 8'den Windows 7 geçiş

• Konuyu başlatan Artech
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 16B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Artech

Hectopat
Windows 8.1'den Windows 7 Ultimate geçiş yapmak istiyorum. Fakat Windows 8 yüklerken biliyorsunuz disk ayırma işlemleri vs. yapıyorduk. Saklamak istediğim dosyalarım var ve Windows 8 yüklü iken Windows 7 ye geçiş işlemlerinin nasıl olacağını anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD 2 patition ile bütün dosyalarını D: sürücüsüne yedekle USB'den boot ederek C: sürücüsüne format atabilirsin. Ama neden Windows 7'ye dönmek istiyorsun anlamadım Windows 8.1 gibi güzel bir nimet varken.

Hocam cidden mi, 8.1 varken Windows 7 nedir yahu?

HDD 2 patition ise bütün dosyalarını D: sürücüsüne yedekle USB'den boot ederek C: sürücüsüne format atabilirsin. Ama neden Windows 7'ye dönmek istiyorsun anlamadım Windows 8.1 gibi güzel bir nimet varken.

Yükleme ekranı gelince D'yi aynı şekil durup C'yi silicem dimi boşaltıcam ? Hani windows 7'den 8'e geçiyormuş gibi ek bir işlem yapılmıyor dimi. Çünkü windows üstüne windows kurma gibi bir hata yapmak istemiyorum.

Gelelim geçiş sebebime: kullanım rahatlığı açısından güzel ama daha piyasada yer alıcak kadar iyi değil. Gerek desteklemediği programlar türlü hatalar ve en önemlisi açmadığı oyunlar ile tam bir kabus. Tabi bu sadece benim gibi oyuncular için böyle iş ortamı vs için ideal diyebilirim.

- - - Güncellendi - - -

Hocam cidden mi?! 8.1 varken Windows7 nedir yahu?!

7 candır gerisi heyecandır üstad. Yukarıda arkadaşa açıkladım bakabilirsin.

Windows 8.1'in açmadığı oyun varsa size 1000tl vereceğim.
Bizde oyuncuyuz, söyleyin hangi oyunu çalıştıramadığınızı biz de deneyelim.
Beceremeyip 8.1'e suç atmayın.

Microsoft bırakmış windows 7'yi siz bırakamadınız.
''Piyasa da yer alacak kadar iyi değil'' Microsoft ekibi de bu işten anlamıyor, ''yersen'' diye 8.1'i yapmışlar.
Götürün bir bakkala, windows 7 kursun size. :D

Çalıştırmadığı oyunlar şuana kadar test ettiğim. Slender Woods Forest, GTA III ( oyun içi buglar aracın geri gitmemesi menü bozukluğu ) GTA Vice city açılmaması ve unhandled hataları. Team wiever her türlü program ile bağlanabilirsiniz. Gta Vice City açamayıp 1000 tl vermezseniz adam değilsiniz. Ayrıca microsoft işinden anlamasa güzel 7'ye geri dönmezdim lafları başka yerlerden almayın.

artechinoyunlari ; skype adresim
[email protected] mail adresim bekliyorum.

Çalıştırmadığı oyunlar şuana kadar test ettiğim. Slender Woods Forest, GTA III ( oyun içi buglar aracın geri gitmemesi menü bozukluğu ) GTA Vice city açılmaması ve unhandled hataları. Team wiever her türlü program ile bağlanabilirsiniz. Gta Vice City açamayıp 1000 tl vermezseniz adam değilsiniz. Ayrıca microsoft işinden anlamasa güzel 7'ye geri dönmezdim lafları başka yerlerden almayın.

artechinoyunlari ; skype adresim
[email protected] mail adresim bekliyorum.

''Adam değilsin'' diyorsun, adam olmayan sen olduğun için. Sen kimsin birader? Eşim misin, dostum musun? Kendine gel, adam gibi konuş, adamlığı öğretmeyeyim sana. Lafları başka yerden almayın diyorsun, başka yer dediğin yerden konuşuyorsun. Benim mesajımda hakaret/aşşağılama var mı?

Yaşım 28, hiç bir arkadaşım bana ''adam değilsin, adam mısın?'' demedi diyemez.
Yaşım 28, hiç bir arkadaşım bana ''g..tünle dinliyorsun'' demedi diyemez.

Yinede sana bir şey demiyorum, o oyunları gözünün önünde açacağım, sen de özür dileyeceksin. Anlaştık mı?

Oyunları al, yarın yanıma gel. Skype kullanmıyorum.

Atatürk caddesi, Akarbaşı sokak, no:2 Alibeyköy/Eyüp. 0532-362-52-85 numaram, şu an kapalı. Mesaj at dönerim sana.

Gta serisinde sıkıntı yok, diğerlerini de sen açamamışsındır.

Microsoft'a anlamıyor diye laf ediyorsun. :D Gerçekten komik. :D :D :D
Windows 8.1 en hızlı ve stabil işletim sistemidir. Hata mesajı görmediğim tek işletim sistemi.

- - - Güncellendi - - -

https://www.technopat.net/forum/dij...ndled-exception-hatasi-cozumu.html#post289458

Bu konunda da oynayan arkadaş var. Benim makinem de açıyor. Demek ki neymiş? Sen beceremiyormuşsun.

- - - Güncellendi - - -

Bu da uyumluluk kanıtı adam kardeş. :D Çalışmazsa 1500tl vereceğim, zam yaptım. :D Ki şu anda çalışıyor.

http://www.microsoft.com/en-us/wind...rchTerm=&BreadcrumbPath=&TempOsid=Windows+8.1

Ben 14 yıllık oyun olan HITMAN CODENAME 47 oyununu çalıştırdım ama sen diyorsun ki GTA VICE CITY çalışmıyor. Beceremediğin işlerde Windows 8'e suç atma bari.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben 14 yıllık oyun olan HITMAN CODENAME 47 oyununu çalıştırdım ama sen diyorsun ki GTA VICE CITY çalışmıyor. Beceremediğin işlerde Windows 8'e suç atma bari.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

14 senelik oyun diyorsun da. GTA III kaç senelik olduğunu göz ardı ediyorsun. 1999 yılında yapımına başlanan oyun olduğu için oda 14 yıllık oluyor ki. İçindeki menü bozuklukları ve buglarını bile uyumluluk moduna alıp fps yi 30 a sabitleyince yarım yumalak oynanıyor. Harbiden her çözümü deneyip sonuç alamadığım için böyle bir karar aldım. Lütfen siz de herşeyi beceriyormuşta başkaları anlamıyormuş gibi triplere girmeyin dediklerim aynen geçerlidir.

- - - Güncellendi - - -

''Adam değilsin'' diyorsun, adam olmayan sen olduğun için. Sen kimsin birader? Eşim misin, dostum musun? Kendine gel, adam gibi konuş, adamlığı öğretmeyeyim sana. Lafları başka yerden almayın diyorsun, başka yer dediğin yerden konuşuyorsun. Benim mesajımda hakaret/aşşağılama var mı?

Yaşım 28, hiç bir arkadaşım bana ''adam değilsin, adam mısın?'' demedi diyemez.
Yaşım 28, hiç bir arkadaşım bana ''g..tünle dinliyorsun'' demedi diyemez.

Yinede sana bir şey demiyorum, o oyunları gözünün önünde açacağım, sen de özür dileyeceksin. Anlaştık mı?

Oyunları al, yarın yanıma gel. Skype kullanmıyorum.

Atatürk caddesi, Akarbaşı sokak, no:2 Alibeyköy/Eyüp. 0532-362-52-85 numaram, şu an kapalı. Mesaj at dönerim sana.

Gta serisinde sıkıntı yok, diğerlerini de sen açamamışsındır.

Microsoft'a anlamıyor diye laf ediyorsun. :D Gerçekten komik. :D :D :D
Windows 8.1 en hızlı ve stabil işletim sistemidir. Hata mesajı görmediğim tek işletim sistemi.

- - - Güncellendi - - -

https://www.technopat.net/forum/dij...ndled-exception-hatasi-cozumu.html#post289458

Bu konunda da oynayan arkadaş var. Benim makinem de açıyor. Demek ki neymiş? Sen beceremiyormuşsun.

- - - Güncellendi - - -

Bu da uyumluluk kanıtı adam kardeş. :D Çalışmazsa 1500tl vereceğim, zam yaptım. :D Ki şu anda çalışıyor.

http://www.microsoft.com/en-us/wind...rchTerm=&BreadcrumbPath=&TempOsid=Windows+8.1

Evvela dediğin şey lafları başka yerinizden alıyorsun lafı aynen geçerlidir ki şu yazdığın mesajda bile hakaret içerikli mesajı gördüğün için değilde istediğin için bulduğun aşikardır. Madem güveniyorsun çalıştırıcaksın bir de para ödülü koyuyorsun söylüyorum sana iletişim adresinide verdim. Skype kullanmıyorum diyorsun da hiç mi sosyal ağ facebok twitter vs kullanmıyorsun. Hadi onu geçtim bu foruma katılmak için bile lazım olan e-mail de mi kullanmıyorsun birader ? Son olarak ta lafları başka yerden anladığının kanıtı olarak benim ağzımdan çıkmamaış olan microsoft işinden anlamıyor vari sözleri yazman bile nerenden anladığını gösteriyor. Ben senin arkadaşında değilim tanımam etmem doğru gördüğümüde söylemekten çekinmem.

Çözümlere gelince bende bir çok windows 8 de açma çözümü vs videoları gördüm kimisi DEP ekliyor kimi sp 2 w98 me modunda açıyor hepsini denediğim ve sonuç alamadığım için bu karara vardım. Becerip becermeme meselesinden değil. Madem ben yanlış yapıyorum bilmiyorum gel yap gör. Team wiever ile bağlanıp kendi ellerinde test edebilirsin ki Oyunun son patch'i olan 1.1 steam versiyonunda bile aynı hatayı veriyor. Bekliyorum.

Ne trip yapması? Alakasız konuşma. Ek olarak, saygısızca yazı yazdığın adam 27 yaşında. Yaş farkı olmasa bile karşındaki insana saygılı ol biraz. Babanın oğlu mu var karşında?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı