Windows arama çubuğu çalışmıyor

• Konuyu başlatan cnc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 412
Hocam Windows 10 22H2 ISO yazıp temiz bir kurulum yapın ben 21H2 ve 20H2 de çok sorun yaşadım 22H2 de de PC biraz yavaş kaldı ama her özelliği çalısıyor. Galiba Technopat sosyalde ISO'ların paylaşıldıgı bir konu vardı.

Hocam Windows 10 22H2 ISO yazıp temiz bir kurulum yapın ben 21H2 ve 20H2 de çok sorun yaşadım 22H2 de de PC biraz yavaş kaldı ama her özelliği çalısıyor. Galiba Technopat sosyalde ISO'ların paylaşıldıgı bir konu vardı.

Bunu yaptıktan sonra genel Update'leri yapıyoruz fakat 21h adlı güncelleştirmeleri yapmıyoruz doğru mudur hocam.

Microsoft'un sitesinden indirip flasha yazdırın ve kurun geri kalan güncellemeler keyfinize kalmış. Ben uldate i kapatma tarafında olduğumdan güvenlik dısında baska bir şey yapmadım. Sonucunuzu bekliyoruz.

PC'yi yeni açtım ve bir şey aramak istediğimde yanıt vermedi. Kapat aç yaptım Dosya Gezgini yeniden başlatım Windows Search yeniden başlattım birkaç konu gezindim hiç olumlu sonuç alamadım ve sonunda temiz kurulum format attım ancak hala aynı sıkıntı devam ediyor. Nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 2182756

Kanka şu an bende de öyle bilgisayarı açtım aynı sorunu yaşıyorum genel bir şey olabilir gibime geliyor birkaç kişide daha varmış sorun. Ek olarak Windows güncellemesi var bir tane onu da yapmıyor hata veriyor.

Az önce çalıştı gene gitti
1714495030763.png

Kanka şu an bende de öyle bilgisayarı açtım aynı sorunu yaşıyorum genel bir şey olabilir gibime geliyor birkaç kişide daha varmış sorun. Ek olarak Windows güncellemesi var bir tane onu da yapmıyor hata veriyor.

Az önce çalıştı gene gitti
1714495030763.png
1714495055493.png

Son düzenleme:

Az önce çalıştı gene gitti Eki Görüntüle 2182896

Eki Görüntüle 2182906

Evet çalışıyor daha sonra eski haline geri dönüyor şu anlık beklemek dışında yapabilecek pek bir şey yok gibi.

Geri
Yukarı