Çözüldü Windows başlangıç ayarı nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

slmysf

Centipat
Daha fazla  
1678655932770.png

Windows başlarken LCore.exe isimli uygulamayı hali hazırda gerçek zamanda şeklinde ayarlı başlatmak istiyorum. Nasıl yapabilirim acaba?

Son düzenleme:
Ben en son gerçek zamanda yaptığımda oyun ve Windows kasıyordu yüksek yapınca düzelmişti tavsiye etmiyorum.
Hayır ben öyle kullanıyordum hali hazırda. Format attım ve aynı ayarı yapmam gerek. Ama nasıl yaptığımı ve onu anlatan kaynağı bulamadım maalesef.

Devre dışı bırakmak ne alaka? Ben LCore.exe'yi "Gerçek Zamanda" şeklinde başlatmak istiyorum Windows açıldığında direk.

Hayır ben öyle kullanıyordum hali hazırda. Format attım ve aynı ayarı yapmam gerek. Ama nasıl yaptığımı ve onu anlatan kaynağı bulamadım maalesef.

Devre dışı bırakmak ne alaka? Ben LCore.exe'yi "Gerçek Zamanda" şeklinde başlatmak istiyorum Windows açıldığında direk.
Konuyu yanlış anlamışım. Sonrasında düzeltme yaptım.

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam. Bakın öyle değil, "LCore.Exe"nin bilgisayarı açtığımda direk "Gerçek Zamanda" olarak başlamasını istiyorum. Daha ne kadar sadeleştirebilirim.
Hocam bildiğim kadarıyla sizin istediğiniz şey mümkün değil. Uygulamayı her seferinde kendiniz ayarlamanız gerekiyor. Ve ben önermiyorum şahsen. Bilgisayaranıza zarar verebilir.

Hocam bildiğim kadarıyla sizin istediğiniz şey mümkün değil. Uygulamayı her seferinde kendiniz ayarlamanız gerekiyor. Ve ben önermiyorum şahsen. Bilgisayaranıza zarar verebilir.
Mümkün ve bilgisayara herhangi bir zararı yok. Gerçek zamanda yapmayı önermiyorum zaten. Hangi ayara getirdiğimin önemi yok sadece nasıl yapıldığını öğrenmek istiyordum, bende yüksek kullanacaktım. Lütfen başka konularda konuyu tam olarak çözümleyip yorum yapın. Yardımınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı