Windows Embedded 8.1 Industry Pro vs Windows 8.1 Pro

Tamer Turan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Asus X550JK sipariş verdim yakında elimde olacak. Nasıl Windows kuracağım hakkında konu açmıştım. DreamSpark olayını önerdiler. Orijinal olduğu için buna yöneldim. Ancak bu Windows Embedded 8.1 Industry Pro, Windows 8.1 Pro ile aynı mı? Farkları nelerdir? Sizce orijinal Windows Embedded 8.1 Industry Pro mu alayım, Recep Baltaş'ın paylaştığı Windows 8.1 RTM mi indireyim? Yada başka yerden Windows 8.1 Pro bulup yasadışı yollarla etkinleştireyim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer daha önce Windows 8.1 kullandıysan hesabında zaten uygulamalar kayıtlıdır giriş yaptığında uygulamalar gelir. Ben bu gün kurdum farkı yok orijinal olması insanın içini rahatlatıyor. Okulun bilgisayarlarında orijinal kullanmak zorundayız bir ara format atmıştım orijinal key girmediğim için ihtar çektiler orijinal kullanın diye yoksa dava açacaklardı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı