Windows Gezgini Çalışmayı durdurdu

ThugLife

Kilopat
Denetim Masası/Sistem Güvenlik/Sistem ' e girdiğimde Windows Gezgini çalışmayı durdurdu - Windows Gezgini yeniden başlatılıyor hatası ile karşılaşıyorum ve masaüstümü resetliyor bu hata.

Windows 7 kullanıcısıyım.

Eğer bilgisayarına virüs girmişse Windows üzerinden istediğin kadar taratıp dur tam sonuç alamazsın. Bu yüzden bu tarz araçları USB'ye yazdırıp sistemi bu USB üzerinden Boot ediyorsun. Linux tabanlı bir işletim sistemi açılıyor ve oradan tarama yapıyorsun. Böylelikle virusler, zararlı yazılımlar tarama araçlarına müdahale edemiyorlar. Hem tespit açısından hem de onarım açısından daha başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Eğer bilgisayarına virüs girmişse Windows üzerinden istediğin kadar taratıp dur tam sonuç alamazsın. Bu yüzden bu tarz araçları USB'ye yazdırıp sistemi bu USB üzerinden Boot ediyorsun. Linux tabanlı bir işletim sistemi açılıyor ve oradan tarama yapıyorsun. Böylelikle virusler, zararlı yazılımlar tarama araçlarına müdahale edemiyorlar. Hem tespit açısından hem de onarım açısından daha başarılı sonuçlar elde ediliyor.

Fakat şimdiye kadar ben böyle bir işlem yapmadım yani yanlış bir şey yapmaktan korkuyorum diyebilirim yanlış bir şey olmaz değil mi?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı