Windows Gezgini Çalışmayı durdurdu

Kaspersky Rescue Disk'i USB Bellekten Çalıştırın

Buradaki rehberi uygulayarak yapın. Yapılabilecek yanlış bir şey yok zaten :) Bir sıkıntı olmaz.

Çok sağolun yardımlarınız için açıkçası bu konularda çok çekingen biriyimdir PC'yi kurcalamayı sevmem hep bozmaktan korkarım tekrar teşekkür ederim. Şimdi bahsettiğiniz işlemi uygulayacağım rehberi de aynen takip edicem bir sıkıntı olursa tekrar dönücem sağ olun.

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum ben bu işlemden sonra geri PC ' ye nasıl dönücem?

- - - Güncellendi - - -

MD5 nedir onu tam anlamadım yani yapmasam da olurmu?

Yapmasan da olur MD5 kontrolünü. O da aynı işletim sistemi gibi zaten başlat menüsünden kapatacaksın. USB belleği de söktün mü normal şekilde açılacak bilgisayarın.

Yapmasan da olur MD5 kontrolünü. O da aynı işletim sistemi gibi zaten başlat menüsünden kapatacaksın. USB belleği de söktün mü normal şekilde açılacak bilgisayarın.

Tamamdır anladım teşekkür ederim.

- - - Güncellendi - - -

Egemen abi 4. Bilgisayarı USB Bellekten Boot etmek olayını anlamadım bu konuda yardımcı olurmusun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3:30'dan sonrasını izle. Benzer şeyleri yapacaksın. Senin tuş büyük ihtimal F11'dir masaüstü bilgisayarsa. Zaten açılışta yazar o.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı