Windows harici ekran kartımı görmüyor

MSREMR

Hectopat
Yer
BURSA
Daha fazla  
Merhaba Windows'ta grafik tercihi diye bir yer var. Orada diğer insanlarda (harici ekran kartlı) güç tasarrufun kısmında APU'su, yüksek performansta ise harici ekran kartı yazıyor.
Bende ise ikisi de aynı.
PC özelliklerim:
  • AMD A12-9720P.
  • R7 M440 4 GB ekran kartı(harici)
  • 8 GB RAM.
  • Windows 10 Pro.

Önem.PNG

ÖD.PNG

Bunlarda ekran fotoğrafları.

Recep bey bende de aynı sorun var hatta konu bile açmıştım. Sizin söylediğiniz GPU seçimi yerinde yüksek performans düşük performans ekran kartı da aynı? Driverlarım falan hepsi güncel.

Windows 10 2004 veya daha üstüne geçin. GPU seçim kısmı doğrudan görüntü ayarlarına geliyor. Ayrıca AMD de NVIDIA da aynı GPU'ları yeniden adlandırdı geçmişte. AMD hala yapıyordu. Sürücü güncellemesi ile model adı değişimi normal bir şey.

İkisininde aynı diye biliyorum. Farklı halde bulamadım sürücü sürümüm: 20.45.01.28-201204a-361901C-RadeonSoftwareAdrenalin2020

1612265572301.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1612265809328.png

Merhaba bu arada şuan üstteki resim R7 M440'ın özellikleri fakat bende yazan:

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Hocam merhaba, bu konudan sonra güncel driverları kullanmaya devam ettim fakat değişen bir şey olmadı. Zaten artık yeni bir PC aldığım için bu sorunun önemi kalmadı. Konu ile alakadar olduğunuz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı