Windows key "etkinleştirilemedi" uyarısı

Ne yapmalıyım hocam şu an ben anlamadım link atar mısınız alayım yeni keyi.

Yeni aldım bu keyi zaten Windows 11 Pro keyi sıfırdan aldım yeni key bu hocam eski değil.
Hocam yeni sistem aldınız ve yeni key aldınız ve bu keyi şimdi daha önce hiçbir sistemde denemeden ilk defa yeni sistemde deniyorsunuz ve saglamlisans sitesinden aldınız diyorsunuz değil mi? O zaman sıkıntı sitede, size bozuk key vermiş olabilir sitenin desteği ile iletişime geçin.

Niye öyle bir şey deneyeyim hocam bu nasıl bir cevap Allah için.

Windows 11'e yükselttiniz, ancak etkinleştirme sunucuları meşguldü. Etkinleştirilmiş bir Windows 7 veya Windows 8.1 kopyasından yükseltme yaptıysanız, Windows 11 kopyanız otomatik olarak etkinleştirilir veya bir süre bekleyip Etkinleştir'i seçebilirsiniz.Bunu deneyin hocam

Hocam yeni sistem aldınız ve yeni key aldınız ve bu keyi şimdi daha önce hiçbir sistemde denemeden ilk defa yeni sistemde deniyorsunuz ve saglamlisans sitesinden aldınız diyorsunuz değil mi? O zaman sıkıntı sitede, size bozuk key vermiş olabilir sitenin desteği ile iletişime geçin.

Hocam yazdım geri dönmelerini bekliyorum bugün her şey üst üste geliyor GameGaraj'dan aldığım Custom PC FSP PSU yerine Frisby PSU ile geldi ikisi de 750W bronz sertifika çok da fiyat farkı yoktu ama tek başıma yaşıyorum götüremiyorum da çok sıkıntılar geldi bu sıra.

Windows 11'e yükselttiniz, ancak etkinleştirme sunucuları meşguldü. Etkinleştirilmiş bir Windows 7 veya Windows 8.1 kopyasından yükseltme yaptıysanız, Windows 11 kopyanız otomatik olarak etkinleştirilir veya bir süre bekleyip etkinleştir'i seçebilirsiniz. Bunu deneyin hocam.

Hocam dediğiniz şeyi hiç anlamadım.

Hocam yazdım geri dönmelerini bekliyorum bugün her şey üst üste geliyor GameGaraj'dan aldığım Custom PC FSP PSU yerine Frisby PSU ile geldi ikisi de 750W bronz sertifika çok da fiyat farkı yoktu ama tek başıma yaşıyorum götüremiyorum da çok sıkıntılar geldi bu sıra.

Hocam dediğiniz şeyi hiç anlamadım.

Bu linkten eski cihazınızı kaldırmayı deneyin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı