Çözüldü Windows Live CD key Steam'de çalışır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

muharrem XD

Hectopat
Merhaba.
Ne yazık ki telif problemlerinden ötürü çıkışından (2009) 5 sene sonra Steam'dan kaldırılan Dirt 2 oyununu Steam'a eklemek istiyorum. Şu saatten sonra korsanla falan uğraşamam, satın almak istiyorum. Steam'da satılmadığından mecbur Steam dışı bir yerden bakıyorum.

Steam key diye aratınca Kinguin'de falan fiyatlar 4000 TL. Galiba artık antika değerinde. Koleksiyoncuların alacağı bir şey. Neyse 15 dolara bir sitede buldum. Üstünde Games for Windows Live key yazıyor. Ama bu CD keyi Steam'de aktifleştirebiliyor muyum bilmiyorum. Hiç ümidim yok ama bir sorayım dedim. Çünkü bu konu hakkında internette tartışmalar vardı. Ancak onlar genelde Steam'dan oyunu alıp Steam'ın Windows Live lisansı sorması üzerine idi.

Ve evet Windows Live kapanalı yıllar oldu, ama belki Steam üzerinden aktifleştirebilir miyim diye sormak istedim.

Bir de ekteki ressimde kırmızı ile işaretlediğim ve sarı ile işartlediğim oyunlarda ikisinde de windows live yazıyor. ancak kırmızı olanda Steam işareti yok sarı da var? Sormamdaki en büyük sebeplerden biri de bu.

(Buy Colin McRae Dirt 2 PC Game | Games For Windows Live Download)

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-04-15 152934.png
    Ekran görüntüsü 2022-04-15 152934.png
    529,9 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Çözüm
Polorchen. Teşekkürler ancak girince stokta yok diyor.
Kaaanirmak bilgisayara virüs mirüs girer şimdi. Bir de ilerlemeyi kaydetmez, format atınca oyun gider falan. İyi olmuyor ya korsan. Uzun zaman önce bıraktım o işi. En son çare belki diyorum ama hiç sanmıyorum.

Çözüm
Harbiden öyle. Çok sağ olun. Bir ara artık ISO dosyası açan bir program indirip kurarım. Çözüldü işaretleyeyim mi konuyu?

Codemasters'in comodore oyunlarına kadar bir geçmişi olduğunu bilmiyordum. Ben de bişey öğrendim. Tekrardan sağ olun konuyu kapatıyorum. (kapatamadım)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı