Windows USB'de İSO'dan Başka Dosya Olabilir Mi ?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar benim sizlere birkaç sorum olacak.

1-) Ben DreamSpark'tan aldığım Key ile Windows 8.1 kuracağım. Ama bu Key'i 6-7 ay önce aldım herhangi bir sorun olur mu ?

2-) İSO dosyasını ise bu siteden indirdim bilginiz olsun diye söylüyorum. Download Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation from Official Microsoft Download Center

3-) Şuan elimde 1 tane 16 GB'lık USB var ve yedeklemem gereken dosyalar var aynı USB'ye hem İSO dosyasını kurup hemde yedeklerimi atabilir miyim ?

1- Hayır, sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.
2- DreamSpark'taki ile aynı sürüm olduğundan (Embedded 8.1 Industry Pro) kullanabilirsiniz bu ISO'yu.
3- Evet, atabilirsiniz. Kurulum, USB'de 4 GB yer kapladığı için size 10 GB alan kalacaktır.

Merhaba arkadaşlar benim sizlere birkaç sorum olacak.

1-) Ben DreamSpark'tan aldığım Key ile Windows 8.1 kuracağım. Ama bu Key'i 6-7 ay önce aldım herhangi bir sorun olur mu ?

2-) İSO dosyasını ise bu siteden indirdim bilginiz olsun diye söylüyorum. Download Windows Embedded 8.1 Industry Pro Evaluation from Official Microsoft Download Center

3-) Şuan elimde 1 tane 16 GB'lık USB var ve yedeklemem gereken dosyalar var aynı USB'ye hem İSO dosyasını kurup hemde yedeklerimi atabilir miyim ?
1) Muhtemelen sorun olmayacaktır.
2)Eğer .iso doğru indiyse sorun olmaması gerekir.
3) .iso yazılırken usb diskteki her şey silinecektir eğer .iso yazıldıktan sonra içerisine dosya aktarırsanız bootable özelliği kaybolacak ve kullanamayacaksınız.

USB yerine DVD kullanırsanız sorun yaşamazsınız.
USB belleğe yedeklemenizi yapın DVD'ye .isoyu yakın ve format atın.

1. Başka bir yerde kullanılmıyorsa herhangi bir sıkıntı olmaz.
2. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum.
3. USB'ye yazdırdıktan sonra yedeklerinizi atıp kullanabilirsiniz. Şahsen ben denedim ve bir problem çıkmadı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı