Windows Vista tarayıcı kurulmuyor

TombulTux

Centipat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Ben sanal makineye Windows Vista kurdum Aero görüntü kalitesi falan her şeyi ayarladım ama tarayıcı kurulmuyor ana bilgisayardan tarayıcı atıyorum yüklenmiyor Vista'dan indiriyorum 67 tane güvenlik sorunun ardından indiriyorum açılmıyor Brave Chrome Chromium Firefox Opera hepsinin tüm sürümlerini denedim olmuyor nasıl indirebilirim? Bu hâtayı Windows 7 XP veya öbür sürümlerde almıyorum ama.

Ben sanal makineye Windows Vista kurdum Aero görüntü kalitesi falan her şeyi ayarladım ama tarayıcı kurulmuyor ana bilgisayardan tarayıcı atıyorum yüklenmiyor Vista'dan indiriyorum 67 tane güvenlik sorunun ardından indiriyorum açılmıyor Brave Chrome Chromium Firefox Opera hepsinin tüm sürümlerini denedim olmuyor nasıl indirebilirim? Bu hâtayı Windows 7 XP veya öbür sürümlerde almıyorum ama.
Hocam Vista her şeyde güvenlik açığı buluyor Görev Yöneticisinden bir antimalware system'i kapatın.Sonra tekrar deneyin.olmazsa yönetici izni verip deneyin.

Supermium tarayıcı deneyin bir de son sürüm oluyor onlar Chromium 1.22 sürümü var Windows 8.1'de kullanıyorum sorunsuz şekilde.

Supermium tarayıcı deneyin bir de son sürüm oluyor onlar Chromium 1.22 sürümü var Windows 8.1'de kullanıyorum sorunsuz şekilde.

Deneyeceğim.

Hocam Vista her şeyde güvenlik açığı buluyor Görev Yöneticisi'nden bir antimalware System'i kapatın. Sonra tekrar deneyin. Olmazsa yönetici izni verip deneyin.

Hocam bir de ben RTM sürümü indirmişim büyük ihtimal güvenlikte olabilir.

Firefox esr 52.9.0 sürümünü kurmayı denedim ve kuruldu yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı