Windows XP kurulum hatası

@otoban ben yükledim geçen gün USB'den.

Orijinal XP SP2 ve SP3 ISO dosyaları ile 4-5 bellek ve bir o kadar PC ile denemiştim ama sonuç alamamıştım.

Sizin gibi nadiren yüklemeyi başaranlar var ama her bellek ve PC ile aynı sonucu vermiyor maalesef.

XP'de sadece Windows embedded posready 2009 sürümünün USB kurulum desteği var diye biliyorum.
Konuyu daha net bilen arkadaşlar varsa bilgilendirirlerse sevinirim.

Orijinal XP SP2 ve SP3 ISO dosyaları ile 4-5 bellek ve bir o kadar PC ile denemiştim ama sonuç alamamıştım.

Sizin gibi nadiren yüklemeyi başaranlar var ama her bellek ve PC ile aynı sonucu vermiyor maalesef.

XP'de sadece Windows embedded posready 2009 sürümünün USB kurulum desteği var diye biliyorum.

Ben Windows XP service pack 3 USB ile kurmuştum. Hatta USB bellek SanDisk 8 GB olması lazım. USB belleği ise Rufus ile yazmıştım.

Ben Professional SP3 32 bit Rufus ile USB'ye yazdırıp yapmıştım. Orijinal mi korsan mı yoksa deneme sürümü -deneme sürümü diye bir şey varsa- mü bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı