Windows XP Oyun Tavsiyeleri

BozKurt0

Decapat
Arkadaşlar ben Windows XP kullanıyorum ve bu sistemine uygun katil kim oyunları ve kurt ve silahla hayvan avlama oyunları istiyorum.
  • INTEL_D945GLF_
  • Intel(R) Atom(TM)
  • CPU 230
  • 1.60GHz
  • 0.99 GB RAM
Sistem bu. Yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Undertale dahil ne yazık ki kaldırmaz. 2GB RAM 2Ghz 2 çekirdek işlemcide bile zar zor 30 FPS alıyordum.

Aslında kimsenin işine karışmak haddime değil, ancak arkadaşımız bilgisayarcılardan 2. el olarak ucuza RAM ve diğer bilgisayar parçalarından alabilir. Ben bilgisayarcıdan 15 TL'ye 2GB RAM almıştım ve senelerce kullanmıştım. Daha sonra İnternet Kafe işleten bir yerden 300 TL'ye GTA San Andreas gibi oyunları 30 FPS gibi bir ayarda açan bilgisayar almıştım. Öyle bir şeyler yapılabilir. Aslında 400 veya 500 TL'ye ortalama bir bilgisayar toplanabilir diye düşünüyorum. Dead Cells, Undertale ve GTA gibi oyunları da açabilir bence.

Vatan'dan şimdi baktım, 35 TL'ye 2GB RAM gözüküyor.

@BozKurt0 Eğer bu dediğim aklından geçiyorsa 400 veya 500 TL'ye bilgisayar toplamadan ya da parça almadan önce Technopat Sosyal'e danışmanı öneririm. Bana öyle çok bozuk parça sattılar. Hatta o 300 TL'ye aldığım bilgisayarın değeri 150 TL'yi geçmezdi ama işte hata yaptık bir kere.
Aslında kimsenin işine karışmak haddime değil, ancak arkadaşımız bilgisayarcılardan 2. el olarak ucuza RAM ve diğer bilgisayar parçalarından alabilir. Ben bilgisayarcıdan 15 TL'ye 2GB RAM almıştım ve senelerce kullanmıştım. Daha sonra İnternet Kafe işleten bir yerden 300 TL'ye GTA San Andreas gibi oyunları 30 FPS gibi bir ayarda açan bilgisayar almıştım. Öyle bir şeyler yapılabilir. Aslında 400 veya 500 TL'ye ortalama bir bilgisayar toplanabilir diye düşünüyorum. Dead Cells, Undertale ve GTA gibi oyunları da açabilir bence.

Vatan'dan şimdi baktım, 35 TL'ye 2GB RAM gözüküyor.

@BozKurt0 Eğer bu dediğim aklından geçiyorsa 400 veya 500 TL'ye bilgisayar toplamadan ya da parça almadan önce Technopat Sosyal'e danışmanı öneririm. Bana öyle çok bozuk parça sattılar. Hatta o 300 TL'ye aldığım bilgisayarın değeri 150 TL'yi geçmezdi ama işte hata yaptık bir kere.
hm tm tskler abi ama ben daha 13 14 yaşında çocuğum ama babama soylerim teşekürler bu oneride bulundugun icin

Rica ederim. Aslında tam bu yaşlarda oyuna falan biraz ara vermek lazım lisenin temelini sağlıklı bi şekilde atabilmek için ama yine de eğer bir bilgisayar veya parça alma gibi bir girişimin olursa almadan birkaç gün veya hafta önce dediğim gibi Technopat'a ya da benzeri yerlere iyice sorup soruşturup öyle al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı