Çözüldü Wireless kesintileri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Srcnnn

Hectopat
Yer
Marmaris
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. Forumda yeni bir üyeyim ve sorunumu çözebileceğinize inanarak konu açıyorum.

Evde 2 adet bilgisayar var. Birisi masaüstü, diğeri dizüstü.
Masaüstü olan bilgisayara kablolu olarak bağlanıyoruz fakat dizüstü için wireless kullanıyoruz. (Abimle)

Telefondan kablosuz interneti kullanırken sıkıntı olmuyor ama dizüstüne gelince 5-10 dakika interneti kullandığımda modemin wireless özelliği resetleniyor sanırım. Telefonlardaki internet de kesiliyor. Tabi bu arada kablolu bağlandığımız masaüstünde sıkıntı yok.

Durum bu abilerim ve ablalarım.
Sorunumu tam olarak ben anlamadım ama siz anladıysanız yardım edin lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Senin de dediğin gibi sorun modem veya diğer bilgisayarlarda değil. Dell marka dizüstü bilgisayarında. Tercihen Windows 8.1 64 bit kurmanı tavsiye ediyorum.

Ya da Kaspersky'nin son sürümünün deneme sürümünü yükleyip bi tarama yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet sürücün güncel mi? Eset iyi bir antivirus değildir bana göre. Malwarebytes ile C ve D sürücüsünü tara. Adwcleaner ile sistemi tara.

HighPixel arkadaşın dediği gibi Kaspersky ile tarattım fakat virüs bulmadı. Son 2 gündür durumum iyi kesinti yaşamıyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı