Çözüldü Witcher 1 Chapter 3'te Takılı Kaldım.

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

bc_umut

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. The Witcher oyununda aşağıdaki görevlerde takılı kaldım, daha fazla ilerleyemiyorum

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    641,5 KB · Görüntüleme: 109
  • Adsız.png
    Adsız.png
    638,8 KB · Görüntüleme: 100
Çözüm
Türkçe yamayı kaldırıp dener misin bir de bakalım ne sonuç verecek? Ben oynarken de hatırlıyorum bir yerde Türkçeyi geçici süreliğine kaldırıp oynamıştım.
Oyunu oynayalı bayağı bir zaman geçti üzerinden ama şu haberci görevinde akşam vakti hana gidip o adamla içtiğimizi ve Salamandra broşlarını sattığımızı hatırlıyorum.

Hep aynı yerde mi atıyor? Forumda daha önce konusu açılmış, çok fazla kayıt dosyası olduğunda oyunda atmalar olabiliyormuş. İlk kayıt dosyalarını silip dene bakalım bir de.

Hep aynı yerde mi atıyor? Forumda daha önce konusu açılmış, çok fazla kayıt dosyası olduğunda oyunda atmalar olabiliyormuş. İlk kayıt dosyalarını silip dene bakalım bir de.
Denedim biraz daha oynadım 4. bölüme geçerken kayıt dosyası bozuk hatası hatalarla uğraşıyorum şu an yardımlarınız için de teşekkür ederim

Yok yok formatlık bir durum yok. Oyun yeni işletim sistemlerine göre eski böyle hataların çıkması normal. Hata aldığın yeri geçtikten sonra Türkçe yamayı tekrar kurabilirsin. İyi oyunlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı