Witcher 2 gümüç kılıç şeması nereden bulunur?

2 Gündür aynı yerde takıldım arkadaşlar. Kayrandan önceki bölümlerdeyim canavarlar için kılıç istiyor fakat bende gümüş kılıcın şeması (diagramı) yok, nasıl bulabilirim? Çok araştırdım bulamadım. İkincisi, kılıcı yapmadan devam edersem sıkıntı oluyor mu kayranı keserken falan çok zorlanır mıyım? 2 gündür bulamadım zevkle oynadığım oyundan soğuttu beni.

Gümüş kılıç şemasına gerek yok ki. Flotsam meydanındaki tüccarlar gümüş kılıç satıyor. Onlardan alabilirsin. Şemayı ise demircilerden veya şansına bağlı olarak rastgele açtığın bir sandıktan bulabilirsin. Fakat gümüş kılıç almak daha mantıklı bence.

Kayran konusuna gelirsek ise evet, çok zorlanırsın. Witcher serisindeki en zor bosslardan birisidir kendisi. Yaklaşık 8-9 kez kesmeye uğraşmışımdır.

Gümüş kılıç şemasına gerek yok ki. Flotsam meydanındaki tüccarlar gümüş kılıç satıyor. Onlardan alabilirsin. Şemayı ise demircilerden veya şansına bağlı olarak rastgele açtığın bir sandıktan bulabilirsin. Fakat gümüş kılıç almak daha mantıklı bence.

Kayran konusuna gelirsek ise evet, çok zorlanırsın. Witcher serisindeki en zor bosslardan birisidir kendisi. Yaklaşık 8-9 kez kesmeye uğraşmışımdır.

Hocam tüccarları nereden bulacağım mapte bir imgesi falan var mıdır?

Evet var, haritaya girdiğin zaman sağ altta ikonlar hakkında bilgi veriyor. Ona göre bulabilirsin.

Var. Haritayı aç. Tam hatırlayamadım ama sanırım sağ altta sembollerin neyi ifade ettiği yazıyordu. Örneğin X sembolü han, y sembolü tüccar vs. gibi.

Buldum hocalarım aldım tüccardan teşekkürler gerçekten oyundan soğuttu neredeyse.

Geri
Yukarı