Witcher 3 ara sahneleri izlemek

Bazı yerleri her ne kadar gereksiz olsa da hikaye ile ilgili bende öncesinde atlayarak geçiyordum ama belli bir yere geldikten sonra ben niye burdayım niye bunları kesiyorum amacım ne diye düşünübilirsin o yüzden geçmeni önermem.

Geçmeni önermem ama geçeceksen de yan görevlerde geç. Ana görevleri izlemeni tavsiye ederim. Bence ara sahneleri izlemezsen oyundan sıkılırsın.

Yani aslında o oyunu ara sahneleri için oynuyorsun. Yazdığın mesajdan ilk 2 oyunu oynamadığını çıkardım. İlk iki oyunu bile oynamanı tavsiye ederim aslında. Gerçi oyun içi kullanımı epey zordu ilk oyunun. Ben kanser olup bırakmıştım.

Sende benim gibi direk Witcher3'ten başladıysan hep geç. Geçe geçe oyna boşver zaten hikaye belli. Ciri'yi bul, Ciri'yi kurtar ve Ciri'yi koru. Bu cümle yani hikaye 😀 oyunun hikayesi gram sarmamıştı o yüzden Witcher 1'in hikayesini okuyup 2.Oyununu oynamadan 3'e direk başlamamak gerekiyor.

Konuyu okuyunca kitap etkisi yaratiyor. Okumadan gecince Silkroad ya da Knight Online gibi MMORPG'ye donusuyor. Kasabadan gorev al, bin tane bocuk kes, geri donunce eline uc bes birseyler sikistirsinlar oluyor. Oyundan nasil keyif aldigina bagli. Ilki mi ikincisi mi?.

Hocam yapmayın. Ben şahsen sıkıldığım yerlerde space spamlıyordum. Ama mesela izlemem gereken izlemeden napacağımı anlamadığım yerleri de kaçırdım. Yan görevlerde adam kes şunu öldür görevlerinde önemli yerler olmuyor genelde onları geçebilirsiniz. Ama ana hikayede ve DLC'lerde önermiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı