Sürprizbozan Witcher 3 kurt adam görevi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

justwatchman1234

Centipat
Merhaba, Witcher 3 oynarken şu 7. seviyede gelen avcının karısını bulma görevini aldım. Görevin ortasında avcının baldızı gelip kız kardeşini aramayı bırakmanızı eniştesinin 2 katı para vereceğini söylüyor. En başta kabul etmedim ve aramaya devam ettim sonuç olarak avcı kurt adam çıkıyor, her dolunayda ormanin derinliklerine kulübesine gidiyor. Kulübesinin altındaki ine kimseye zarar vermemek için saklanıyor baldızı da enistesine aşıkolduğu için kız kardeşini gece ine götürüp kurt adamı gösterip kardeşini korkutmayı, bu sayede eniştesiyle beraber olmayı planlıyor fakat işler beklendiği gibi gitmiyor -Enis Kirazoğlu.
Kurt adam sonuç olarak kendi karısını öldürüyor baldız da kaçıyor en son biz kurta dam ile dövüşüyoruz. Kurt adam yere düşüyor ölmesine 1 vurus kala o sırada baldız geliyor ona zarar verme deyip olanları anlatıyor, kurt adam da olanları duyunca baldızı öldürmeye kalkıyor. Burada seçimi biz yapıyoruz ya baldızı öldürecek ya da biz kurt adamı öldüreceğiz, ben de sonuçta witcheriz canavar avlarız deyip kurt adamı öldürdüm sonra içime sinmedi gittim baldızın bize işi birakmak için para teklif ettiği saveme döndüm teklifini kabul ettim kimse ölmedi. Sonuç olarak benim zararım kurt adamin barakası ini ve kendinden çıkan lootlar oldu fakat kimse ölmedi.
Oyunda best ending yapmaya çalışıyorum, siz olsanız hangi seçeneği seçerdiniz? Lütfen oyun hakkında spoiler vermemeye çalışın.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba, Witcher 3 oynarken şu 7. seviyede gelen avcının karısını bulma görevini aldım. Görevin ortasında avcının baldızı gelip kız kardeşini aramayı bırakmanızı eniştesinin 2 katı para vereceğini söylüyor. En başta kabul etmedim ve aramaya devam ettim sonuç olarak avcı kurt adam çıkıyor, her dolunayda ormanin derinliklerine kulübesine gidiyor. Kulübesinin altındaki ine kimseye zarar vermemek için saklanıyor baldızı da enistesine aşıkolduğu için kız kardeşini gece ine götürüp kurt adamı gösterip kardeşini korkutmayı, bu sayede eniştesiyle beraber olmayı planlıyor fakat işler beklendiği gibi gitmiyor -enis kirazoğlu.
Kurt adam sonuç olarak kendi karısını öldürüyor baldız da kaçıyor en son biz kurta dam ile dövüşüyoruz. Kurt adam yere düşüyor ölmesine 1 vurus kala o sırada baldız geliyor ona zarar verme deyip olanları anlatıyor, kurt adam da olanları duyunca baldızı öldürmeye kalkıyor. Burada seçimi biz yapıyoruz ya baldızı öldürecek ya da biz kurt adamı öldüreceğiz, ben de sonuçta witcheriz canavar avlarız deyip kurt adamı öldürdüm sonra içime sinmedi gittim baldızın bize işi birakmak için para teklif ettiği saveme döndüm teklifini kabul ettim kimse ölmedi. Sonuç olarak benim zararım kurt adamin barakası ini ve kendinden çıkan lootlar oldu fakat kimse ölmedi.
oyunda best ending yapmaya çalışıyorum, siz olsanız hangi seçeneği seçerdiniz? Lütfen oyun hakkında spoiler vermemeye çalışın.

Baldızı öldürttürdüm haketmiyordu yaşamayı. Yalnız bu karar oyunun sonunu etkilemiyor ki?

ben oynarken kadını öldürmesine izin vermiştim sonrasında gelip bu halimle yaşamak istemiyorum deyip kendisini bize öldürtüyordu. Aklında bulunsun işine yarar belki.

Tüm seçenekler buysa bırak öldürsün baldızı :) Daha adil olmuş olur. Yaratıksa yaratık onun da yaşam hakkı var hem adam iyiymiş milleti öldürmemek için kendini kapatıyor, daha napsın. Baldız bugün olmasa yarın yine birilerinin kocasını ayartacak belli.
Bu tip oyunlarda ben de bazen takıntı yapıyorum fakat Metro'da sırf iyi bitsin diye tüm fakirlere sadaka vermekten, gereksiz tiyatrolar izlemekten telef oldum, yine kötü bitti :) Kısacası en mantıklısı, en çok nasıl keyif alıyosan öyle yap. RPG amacı da o değil mi zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı