Witcher 3 çirkin bebek görevi

İşletim sistemi
Diğer

YigitAsk1n

Hectopat
Merhaba ben PS4'ten Witcher 3 oynuyorum çirkin bebek görevinde yapılması gereken her şeyi yaptım bir elementler çemberi ne gitme konusunda lambert ile konuş kaldı ama lamber ile konuşulmuyor hızlı yolculukiuğun orada duruyor konuşmak için X'e bastığımda geralt? Diyor ne yapmam lazım yennefere de yardım ettim onlar çoktan bitti bir bu kaldı.

Aktifti ben alile meseleleri gibi olacağını zannedip yan görevlere abandım.

Hocam bu ilerlemenizi manuel kayıt edin
Sonra bu görevlere başlamadan önceki bir Save yükleyin ve bu görevleri yapın hızlıca eğer düzgün bir şekilde geçerseniz manuel kayıt dosyasını tekrar yükleyip aynı işlemleri bu Save dosyasında deneyin.

Bu görev interetten izliyorum herkes farklı bir yerde konuşuyor ama bende başka bir yer.

Bende hızlı yolduluğun yanında öyle duruyor onları bende yapdım bir troll dağını hatırlamıyorum bir ara oynamayı bıraktım şimdi yeniden başladım başka ana görevde yok son sınav da bitti bir bu kaldı.

Evet ben bu görevi yeni geçtim, lambert kalenin içinde bekliyor senin o görevi seçmen lazım yanına gittiğinde otomatikmen görev başlıyor zaten, bende öyle olmuştu 3 defa bitirdim 3'ündede öyle oldu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı