Witcher 3 güncellemesi ne getiriyor?

Hayır. 3 oyunuda geçen sene almıştım oynayamadım bir türlü.
Güncelleme senin için bir şey ifade etmiyor şimdilik o halde. Önce baştan başlayarak derinlemesine bütün yan hikayeler ile oyunun tadını çıkarman gerekiyor zira güncelleme ile ne gelecek olursa olsun seni ana oyundan daha fazla mutlu etmeyecek. Özellikle Ana Hikaye Skellige kısmından sonra çok sürükleyici DLC olarak ise Şarap ve Kan eklentisi sıfırdan oyunu başka bir evrende tekrar oynamış kadar tatmin ediyor. Yerinde olsam (ki oyun hakkında hiç bir şey bilmeden oynamayı çok isterdim) yeni güncelleme gelmeden önce oyuna başlardım.

Şimdiki ile arasında çok fark olur mu acaba? İyi ki beklemişim denecek düzeyde gelişir mi?

Bunu sanırım bekleyerek göreceğiz. Yine de ben beni tatmin edecek grafiklere erişeceğini düşünüyorum.

Yeni grafiklerle sistem kaldırma olayı da değişir değil mi? Şimdi yüksek ayarda açarsa güncellemeden sonra da aynı FPS alır mıyım yani?

Optimizasyonu iyi yaparlarsa fazla değişeceğini düşünmüyorum. (Cyberpunk 2077'den sonra güvenim biraz azaldı ama.) Fakat güncelleme ile birlikte FSR ve DLSS teknolojisini getirirler diye düşünüyorum. O yüzden düşük FPS alırsanız FSR ile FPS değerlerinizi yükseltebilirsiniz.

Geri
Yukarı