Witcher 3 mod çakışması

akın_bey

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1660S
R5 3500X
ASUS B450M A PRO MAX
16GB RAM
CYGNUS V2 KASA.
Merhaba.
Witcher 3 mod kurdum fakat sürekli çakışıyor nasıl çözebilirim bu sorunu?
Script merger denedim fakat script bilgim olduğu için düzeltemedim.
Sanırım 25 mod sınırı varmış Witcher 3 de.

Toplam 94 mod ile beraber çalıştırıyorum ve sorun yaratmıyor. Mod sınır olayı yoktur bu nedenle, script merger ile her şeyi halledebilirsiniz. Tutorial bulabilirsiniz youtube üzerinden, çok karışık değil zaten.

Toplam 94 mod ile beraber çalıştırıyorum ve sorun yaratmıyor. Mod sınır olayı yoktur bu nedenle, script merger ile her şeyi halledebilirsiniz. Tutorial bulabilirsiniz YouTube üzerinden, çok karışık değil zaten.

Mod kurulumunu nasl yaptın peki Vortex kullanarak mı yoksa basit mods klasörü oluşturarak mı?
Uğraştırmayacaksa mod listeni paylaşabilir misin :D

Vortex ile kurulabilen her şeyi Vortex ile kurmuştum, çok daha kolay oluyor onun dışında bulunan her modu kendim manuel kurulumla hallettim. Nexus üzerinden indirdiğim modları atabilirim ama yasak mı bilmiyorum.

Nexus üzerinden indirdiğim modları atabilirim ama yasak mı bilmiyorum.
Yasak değil paylaşabilirsiniz.

Bu arada kimseye Vortex önermiyorum. İşi kolaylaştırsa da hataya sebep olabiliyor. El ile kurulum yapmak her zaman daha iyidir. Bazı mod yapımcıları Vortex yerine The Witcher 3 Mod Manager öneriyor fakat el ile kurulum her zaman daha iyidir. Bunu unutmayın.

Script Merger'ın gösterdiği çakışan kod satırlarını gönderirseniz yardımcı olabiliriz.

Yedeklemediğim için tekrar indirmek zorunda kaldım maalesef.
Şu an tekrar yükledim Witcher 3 modları kurdum fakat DLC'ler çalışmıyor mod yükledikten sonra sorun nedir acaba?
@trolosqlfod

Son düzenleme:
Yedeklemediğim için tekrar indirmek zorunda kaldım maalesef.
Şu an tekrar yükledim Witcher 3 modları kurdum fakat DLC'ler çalışmıyor mod yükledikten sonra sorun nedir acaba?
@trolosqlfod
Özelliklerden DLC'lerin aktif olup olmadığını kontrol etmeyi deneyin, belki kapalı olanlar vardır. Aktif olmasına rağmen aynı durum devam ediyorsa, ne yazık ki bilgim yok.

Mod limitini kaldırmak için "mod limit fix" var onu indir. Modlarda oyun sürümlerinden kaynaklı hata çıkmaması için "unification patch" indir. Modları elle kur. Modlarda kod çakışmalarını da script merger ile birleştir. Fazla kod bilginin olmasına gerek yok, biraz satırları incele mantığını anlarsın zaten.

Bu mod mod limitini kaldırmak için
Mod çakışmalarını da Script Merger den yapabiliyor olman lazım Youtube'dan bakarak yapmaya çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı