Witcher 3 Oynarken PC Kapanıyor

visitmay1233

Hectopat
Aşağıdaki sistem ile Witcher 3'ü ultrada her şeyi en son ayara alarak 50-60 FPS arasında oynayabiliyordum fakat daha sonraki zamanlarda oyunun ortasında anormal şekilde elektriği birden kesip daha sonra bilgisayar yeniden başlatılıyor.
Bu durumu Assasin's Creed Origins oynarken ve Far Cry 5 oynarken hiç yaşamıyorum. Bilgisayarda ısınma sorunu var mı diye baktığımda islemci yükte 55, ekran kartı ise 65 derece civarında, ısınma sorunu olduğunu düşünmüyorum.

Sistemim:
  • GTX 1060 MSI GAMING X Ekran kartı
  • FX 6300 Islemci
  • 6 GB RAM
  • 400 Watt PSU
  • 1 TB 7200 RPM WD black harddisk

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 400 Watt PSU'nuz ağır yükte yetmiyor büyük ihtimalle. Aniden reset atıyor değil mi ? Everest PSU aldığımda aynı sorunu bende yaşamıştım FSP markasına geçince sorunum düzeldi.

Hocam normalde Witcher 3 haricinde başka bir oyun oynadığımda bu sorunu yaşamıyorum. Assasin's Creed Origins oynadığım'da ekran kartına daha fazla yük binmesine rağmen böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Everest EPS-1660C 400 watt PSU HOCAM
bu arada bu sistemle nerdeyse darboğaz hiç yok denecek kadar az rahatsız ediyor FPS Dropu veya düşük FPS ile karşılaşmadım.
Everest EPS-1660C 400 watt PSU HOCAM
bu arada bu sistemle nerdeyse darboğaz hiç yok denecek kadar az rahatsız ediyor FPS Dropu veya düşük FPS ile karşılaşmadım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı