Witcher 3 "Silah Arkadaşları: Skellige" Görevi Kılavuzu Çıkmıyor

Gökberk AKAR

Hectopat
Arkadaşlar Witcher 3 oynuyorum. Silah Arkadaşları: Skellige görevinde taht veraset kavgasını çöz görevini yapamıyorum. Nereye gideceğini sarı ikonla haritada göstermiyor. Yardım edebilecek var mı? Ben mi yapamıyorum.

Ekran Görüntüsü (2).png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bölümün videolarını izleyerek neyi kaçırdığınızı görebilirsiniz.

Anladığım kadarıyla Cerys an Craite ve Hjalmar'ın görevlerini yapmışsınız. Silah Arkadaşları görevleri yan karakterlerden yardım isteme görevi. Yani farklı bir konuyla alakalı. Crach an Craite'in yemek solonunda iken insanlar ayıya dönüşmüş ve arbede çıkmıştı, o görevi bitirdin mi? Yani taraf seçip kime yardım edeceğini belirlemen gerekiyordu ve olayı çözmeliydin. O yüzden bu görevi de ilerletemiyor olabilirsin.

Bu daha ne neler çıkacak karşına oyunu silmek isteyeceksin. Yan görevleri yapınca ya ana görev hakkında ipucuna ulaşırsın ya da direk ana görevi tamamlamış olursun böyle bir kanser oyun.

Yapmadığın bir yan görev olabilir dostum crach,cerys yada hjalmar'dan alacağın bütün görevleri yaptın mı ? Ana hikayeyi de kontrol edebilirsin belki henüz açılmamıştır.
Skellideki butun yan gorevleri yaptim. Sonra Uma adli yaratigin lanetini kaldirdim. Cirinin yerini ogrendim ve vahsi avinda saldiracaqini o yuden adam toplama gorevi verdi ana gorev olarak ama nereye gitceqini soylemiyor.

Skellideki butun yan gorevleri yaptim. Sonra Uma adli yaratigin lanetini kaldirdim. Cirinin yerini ogrendim ve vahsi avinda saldiracaqini o yuden adam toplama gorevi verdi ana gorev olarak ama nereye gitceqini soylemiyor.

Yukarıda bir arkadaşımız belirtmiş skellige'de bir taraf seçip onun görevini yapman gerekiyor diğer konuşacağın kişiler ise dostun olan yan karakterler isimlerini unuttum ama görev yaptığın hemen herkesten yardım isteyebiliyorsun diye hatırlıyorum bir kontrol et istersen velen ve novigarda giderek deneyebilirsin belki görevi o şekilde verir.

Geri
Yukarı