Witcher 3'te atı değiştirmemek mümkün mü?

Kaledar

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler herkese!
Witcher 3'te imparator emhyr ile Ciri'yi sağ salim getirmek noktasında anlaşıyoruz ve bazı maceralardan sonra Ciri ile imparatorun huzuruna çıkıyoruz.
Sonra imparator bana ödül olarak para teklif ediyor ama ben Ciri için yaptığımdan dolayı (orada Ciri ile bakışma yaşıyoruz ve duygusal ve hissiyatı yüksek bir an) parayı kabul etmiyorum.
Bunun üzerine imparator hazretleri bana bir kısrak hediye ediyor ve atım yani ilk kızılgözüm değişiyor.
Ben ne parayı almak ne de kızılgözümü değiştirmek istiyorum bunun başka bir alternatifi var mı?
Tekrar başladım o safhaya gelince parayı almadan tekrar aynı kızılgözüm ile serüvenimi devam ettirmek istiyorum.
Bir yolu varsa yazmanızı, rica ederim. Teşekkürler!

En güncel yeni nesil (4.04) sürümünde oynuyorsanız at değiştikten sonra şu modu yüklemeyi deneyebilirsiniz. Witcher 3 Nexus'a "Roach" diye arattığınızda çıkan, Roach'ın görünüşünü değiştiren eski nesil (1.32) için geçerli modlar da var ama siyah Roach için çalışırlar mı bilmiyorum.

Son düzenleme:
En güncel yeni nesil (4.04) sürümünde oynuyorsanız at değiştikten sonra şu modu yüklemeyi deneyebilirsiniz. Witcher 3 Nexus'a "Roach" diye arattığınızda çıkan, Roach'ın görünüşünü değiştiren eski nesil (1.32) için geçerli modlar da var ama siyah Roach için çalışırlar mı bilmiyorum.
Teşekkürler böylesi müdahaleler pek hoşuma gitmiyor. Yine de aklımda olacak

Geri
Yukarı