Witcher 3'te seviye nasıl atlanır?

FazılE

Femtopat
Daha fazla  
Witcher 3'te az önce bir yan görevi birkaç saat uğraştım aynı kişiye sürekli öldüm çıktım. Artık şu an 5. seviye falan çar nasıl kasılıyor? Neye odaklanmalıyım?

Kontrat ve yan görevler. Leveline göre bulman lazım 20 seviye kontratı zor yaparsın. Dümdüz ana görevlerden gidince oyun dengesi bozuluyor gibi, örneğin bir boss geliyor ama ekipmanların o bossa yetmiyor öldüremiyorsun.

Kontrat ve yan görevler. Leveline göre bulman lazım 20 seviye kontratı zor yaparsın. Dümdüz ana görevlerden gidince oyun dengesi bozuluyor gibi, örneğin bir boss geliyor ama ekipmanların o bossa yetmiyor öldüremiyorsun.

Anladım 15sv yapmaya uğraşıyormuşum 2 saattir teşekkürler.

Kasmakla - kasılmakla çok uğraşmayın, o tür bi' oyun değil. Oyunda "kasılmak" adına yapabileceğiniz en fazla bi' yerden bi' yere giderken etrafta sağda solda denk geldiğiniz seviyenize uygun düşmanları kesmek olur. Az bi' EXP getirisi var, üstüne sürekli düşmedikçe çok uğraşmaya değer bi' mevzu değil.
Oyunun ana hikayesini oynayın, ana hikayeyle beraber denk geldikçe seviyenizin yettiği yan içerikleri de yapın. Arada haritadaki yine seviyenizin yettiği soru işaretlerini yapın, yeter.
Oyunda en çok EXP'yi ana görevler, sonrasında kontratlar ve en az yan görevler veriyor.

Her görevin seviyesi, görev listesinde görev adının solunda yazar.

Son düzenleme:
Yanlış hatırlamıyorsam Witcher 3'ün yan görevleri ödüllendirme konusunda çok kötüydü. Yani XP vs. çok çok az veriyordu. Doğru düzgün seviye atlamanızı sağlayan şeyler ana görevler. Yan görevler daha çok farklı düşman tiplerini önden keşfetmek ve para kazanıp düşmanların zayıflıklarına uygun eşyalar almak için iş yapıyordu. Kontratlar nasıldı hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı