Wolf Team Klan

Wolfteam oyunu ilk çıktığında popülerdi fakat daha sonradan küfür eden küçük yaşta çocuklarla doldu. Tahminimce sende onlardan birisin bu forum genel olarak teknoloji hakkında bilgilendirme amaçlıdır.

Size iyi oyunlar dilerim. Battlefield 3 ve Battlefield 4 varken, o cinnet sebebi oyunu oynamak bana haram. Önceden oynadım, oyun yöneticileri bile hileye izin veriyor. Oyunda bir dünya hile var. Para ile oyunu oynayanlara yazık. Ben size sadece diyorum ki, oyuna para vermeyin. Admin`ler bile kendi yakınlarını tutuyor. Onlar kimi söylerse, admin`ler banlıyor. Sadece biraz bu konuyu araştırın sizde anlarsınız.

Ergenliğe girmiş arkadaşlarımız ne yazık Türk lokasyonlu oyunları oynanmaz hale getiriyorlar. Örneğin LoL kapalı betada iken çok güzeldi sonrası malum.

Oyun oynamak!
Eğleneceksin abi, karşı güzel oynuyorsa helal olsun diyeceksin.
Hırs baş ağrısı, sitres, sinir bozukluğu vs.

Ergenliğe girmiş arkadaşlarımız ne yazık Türk lokasyonlu oyunları oynanmaz hale getiriyorlar. Örneğin LoL kapalı betada iken çok güzeldi sonrası malum.

Oyun oynamak!
Eğleneceksin abi, karşı güzel oynuyorsa helal olsun diyeceksin.
Hırs baş ağrısı, sitres, sinir bozukluğu vs.

İşte bu yüzden multiplayer oyunlar zevkli oluyor. Genelde bu kitlenin multiplayer oyun alacak kadar parası yoktur. Wolfteam gibi oyunlar her yeni hesaba hediye verir. Hediye alabilmek için 20-30 hesap açarlar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı