Wolfteam Tam Ekran Problemi

Serdar Korkmaz

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Acer Aspıre 5738G bilgisayarımda Wolfteam açtığımda tam ekran olmuyor aşşağı atıp düzeltmek zorunda kalıyorum. Menüde bir problem teşkil etmezken oyuna başladığım zamanda aşağı atıp düzeltmem gerekiyor, ALT+TAB dan seçiyorum yada Windows logo tuşuna basıp görev çubuğundan simgesine tıklıyorum. Bunu yaparken zaman geçiyor diğer oyuncular benden hızlı başlıyor haliyle. Bunu tam ekran yapma gibi bir durum olamaz mı ? WİN7 de böyle bir problem yoktu. Oyunu açtığımda monitöründe çözünürlüğünü düşürüyor. Bari şu oyunu rahatlıkla oynayayım. Teşekkürler.

NOT: Artık şu resimleri İmgura yüklememize izin verin.
2014-07-24 15.42.59.jpg

Monitörün çözünürlüğü 1366x768 bunun daha ince bir ayarı var gibi benim bilmediğim. Bu salak oyun frapsı açmayı engelliyor fotoğrafı telefonla almak zorunda kalıyorum. Sosyale yüklemek için 3.2 de çekmek zorunda kaldım.
2014-07-24 16.27.57.jpg

Paien Kurt Kurta attım de geldim çözünürlüğü sona getirince oyuna girişi düzeldi menü yede oyun bitince düzgün geçiyor. Teşekkürler. :D Niyeyse hiç denemedim çözünürlüğü sona getirmeyi neyse. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı