World of Tanks oyun arkadaşı aranıyor

Makaleler
1
Daha fazla  
World of Tanks / World of Tanks Blitz oyun arkadaşı arıyorum. Normal World of Tanks'ta 6 tier tank ile, World of Tanks Blitz'de 6-7-8 tier tanklar ile maç yapacağım. Yeni başlıyor iseniz çok daha iyi olur oyunu öğretirim size sıfırdan. Oynayan yazsın iyi sosyaller!

Aslında karmaşık olması çoğu kişi için iyi ama ben de tankların neresine vurmam gerektiğini bilmiyorum. Zorlanıyorum ama yine de zevkli olduğunu düşünüyorum.

Hocam World of Tanks indirin, zamanınız yoksa ise daha küçük boyutlu World of Tanks Blitz'i indirin öğreteyim size oyunu sıfırdan.

War Thunder oynayabiliriz isterseniz, uçak oynamayı seviyordum ama tank kısmına yeni başladım ben de yeni sayılırım yani.
Ben de tam yeni başladım . bir arkadaşımla oynuyorum. Sen de gelirsen 3 kişi oluruz. Discordumuz da var. Daha ilk tankları kullanıyorum . İstersen bilgilerini ver ekleyeyim

Hocam World of Tanks indirin, zamanınız yoksa ise daha küçük boyutlu World of Tanks Blitz'i indirin öğreteyim size oyunu sıfırdan.
İndirirsem mutlaka haber vereceğim. Siz de düşünürseniz gelmeyi War Thunders a. benim pro bi arkadaşım var çocukluk arkadaşım. O bize kısa bilgiler verebilir belki daha fazla keyif alabiliriz .

Geri
Yukarı