Wraith cosmic pad alınır mı?

ArdaBatin5445

Hectopat
Daha fazla  
Yakın zamanda mouse pad almak istedim ve aklıma cosmic pad geldi.
Hızına iyi deniliyor fakat elimde çok bir kaynak yok karşılaştırma veya
uzun deneyim videosu yok sizce 850 lira fiyatına değer mi HyperX Fury s Pro
Mouse padi ile veya Klasse Longteng mouse padi ile aralarında fiyatına değecek.
Bir performans farkı var mıdır deneyimi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Sponsor alan insanların dediği şeylere pek güvenmiyorum ve onlar dışında da kimse
konuşmuyor

Daha dayanıklı olduğu aşikar ancak 850 lira mouse pade verilir mi yorum yapamam. Tiger Longteng bence fazlaca iş gören bir mouse pad ve 500 TL daha ucuz.
Dayanıklılığını pek umursamıyorum zaten performans kaybı olduğunu hissedince satıp başka bir model deniyorum sence hangisinin yüzey kalitesi daha iyidir

Birkaç kullanıcı (sponsor değil) incelemesinde sık sık kirlendiği ve temizlenmediğinde Performans'da ciddi düşüş olduğunu yazmış. En ufak ter ve ölü deri veya tozda bile performans çok düşüyor diyorlar.

Ve ayrıca büyük bir lod problemi var, cam yüzeyi ne kadar boyansa bile ışığı iletiyor ve 2mm Lod'da bile problem çıkartabiliyor.
İncelemeyi yazan kişi gpx ile kullanmış ve 3 günde bir temizliyormuş.

Birkaç kullanıcı (sponsor değil) incelemesinde sık sık kirlendiği ve temizlenmediğinde Performans'da ciddi düşüş olduğunu yazmış. En ufak ter ve ölü deri veya tozda bile performans çok düşüyor diyorlar.

Ve ayrıca büyük bir lod problemi var, cam yüzeyi ne kadar boyansa bile ışığı iletiyor ve 2mm Lod'da bile problem çıkartabiliyor.
İncelemeyi yazan kişi gpx ile kullanmış ve 3 günde bir temizliyormuş.
Sanırım Klasse Longteng daha iyi gibi gözüküyor hem fiyat hem sorun çıkarmama açısından.

Sanırım klasse longteng daha iyi gibi gözüküyor hem fiyat hem sorun çıkarmama açısından.

Kumaş pedler plastik ve camlardan oldukça ileri teknolojiler.
SteelSeries bile yıllar önce cam pad çıkarttı ve cam padler optik mouseler için iyi olmadığı için üretimi sonlandırdı.
Şu an için en iyisi kumaş pedler, Valorant ve CS:GO gibi oyunlar için hem hızlı hem de kontrollü bir ped bulmak lazım.
Ama bunlar dışında sadece hızlı padler yetiyorda artıyor. Eğer klassenin logntengi dedikleri kadar iyiyse çok iyi seçim olur.

Kumaş pedler plastik ve camlardan oldukça ileri teknolojiler.
SteelSeries bile yıllar önce cam pad çıkarttı ve cam padler optik mouseler için iyi olmadığı için üretimi sonlandırdı.
Şu an için en iyisi kumaş pedler, Valorant ve CS:GO gibi oyunlar için hem hızlı hem de kontrollü bir ped bulmak lazım.
Ama bunlar dışında sadece hızlı padler yetiyorda artıyor. Eğer klassenin logntengi dedikleri kadar iyiyse çok iyi seçim olur.

Klasse longtengi aldım Amazon sağ olsun 1 günde elime ulaştı ve gerçekten çok hiyi hız ve.
Control ayarlaması harika dokusu diğer mousepadlerden daha farklı daha çok zımpara gibi.
Aynı şeyi artizan mouse padler içinde söylemişlerdi zımpara gibi olması çok daha iyi hissettiriyor büyüklüğüde fazla cam mousepadi hiç denemediğim için yorum yapmayacağım fakat SteelSeries QCK+ ve HyperX Fury s Pro mousepadlerini katladığını söyleyebilirim.

Klasse longtengi aldım Amazon sağ olsun 1 günde elime ulaştı ve gerçekten çok hiyi hız ve.
Control ayarlaması harika dokusu diğer mousepadlerden daha farklı daha çok zımpara gibi.
Aynı şeyi artizan mouse padler içinde söylemişlerdi zımpara gibi olması çok daha iyi hissettiriyor büyüklüğüde fazla cam mousepadi hiç denemediğim için yorum yapmayacağım fakat SteelSeries QCK+ ve HyperX Fury s Pro mousepadlerini katladığını söyleyebilirim.

Hayırlı olsun, umarım uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
Bende ileride QCK+ padimi değiştereceğim ve longtengi listeme ekledim.
Kontrolü QCK'den daha iyiyse gerçekten gayet başarılı.

850 lira mouse pad vermek yerine SteelSeries QCK serisinden 3-4 tane alabiliriyorsunuz zaten oldukça dayanıklılar yani 1 tanesi aldınız 2 sene götürdükten sonra yeni bir mouse pad ile değiştirirseniz hiçbir mouse pad 850 TL etmez.

Bu arada 3-4 tane alın derken hepsini toplu şekilde alın demek istemiyorum :D 1 tane alın kullanın 2-3 sene sonra işte yeni bir model alın yoksa zaten 5-6 seneye daha kaliteli F/P mousepadler çıkacaktır.

Son düzenleme:
@ArdaBatin5445 hocam klasse longteng'den memnun musunuz? Ben de whrait blade y almayı düşünüyordum fakat aklım çok karıştı. Uzun ömürlü olmasını istiyorum. Daha çok valorant ve cs gibi oyunlar oynuyorum görüşleriniz nelerdir? Ayrıca klasse longteng'i link olarak iletebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı