Wraith E-spor'dan fare alınır mı?

Müşteri odaklı olmayan balon site. Çinli markaları başka bir firma getirmediği için mahkum kalıyoruz.
Çinli markalar dediğiniz markalar sizin lucutig(!) ve razerı çatır çatır tokatlıyor şu an.
Mâhkum kalıyorsanız 2.elden alıp geçebilirsiniz veya kendi sitelerinden sipariş geçebilirsiniz.

İade politikalarına göre hareket ediyorlar. Sonuç çıkmaz. Geçmiş olsun.
Satıcıların kendi kafalarında iade politikası uygulama gibi bir hakları yok. Benim değişim talebim zaten arızadan kaynaklı iade gibi bir niyetim yok.

Her türlü alınır.
Farklı dönemlerde kendileriyle toplamda 3 alışverişim oldu ve en ufak problem yaşamadım. Ülkede kendi alanında kaliteli ürün gamına sahip nadir firmalardandır.
Umarım aldığın ürünler arıza yapmaz. Vxe R1 mouse sağlam olarak gönderdim sorunlu yeri tamir edip farklı yerini bozarak gönderdiler. Servisleri ve tüketici politikaları rezalet.

Evet dolaylı yoldan fonlandığımız gene iddia edilmiş.
Çinli markalara laf edilebilecek durum yok zira rakipsiz oldukları su götürmez bir gerçek.
Wraith E-Sports'a mâhkumuz diyorsunuz ya o zaman bu adamlar neden TR Valorant Ligi'nin ana sponsorlarından birisi? Rezalet bir firma olsaydı bu adamlarla imzalamazlardı sözleşmeyi.
Ayrıca 5 piksele kadar iade almıyoruz diyen İtopya'ya veya stok saklayan Gençer Gaming'e neden laf edemiyosun?
Acınası tarafı olan sizsiniz. İkiyüzlüler gibi A firmasına sallayıp B firmasını yüceltirken B firmasının her hatasını görmezden gelip iki hatada A firmasını yerin dibine vuracak kadar acınası varlıklarsınız.
Bana istediğin kadar acıyabilirsin. Umrum dışı.

Yeni konular

Geri
Yukarı