Wraith E-sports dolandırıcılığı

Başvurdum ama satacağımı sanmıyorum.

Olan oldu dalgasını geçeyim bari. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam en kötü satışa koyun dursun. Kafana yatarsa belki satarsın paranın çoğunluğunu geri alırsın en kötü.

2 elden çıkarın iyi kötü tam da mouse alacaktım oradan aklıma kuşku düştü.

Sizin gibi wl mouse alıp elinde patlayan çok insan var. Discordlarına giderseniz sponsor oldukları her yer 2.el fareun ilanıyla kaynıyor. Bazen cahil olup gpx2 alıp kafayı dinlemek lazım cidden.

Wl almışken sırf boyutu yüzünden gpx2 kalmak çok sinir bozucu bir durum.

Tamam ama ürünün ne kendisinde ne de paketinde bir kusur var, alıp tekrar rahatça satabilir. İade mevzusunu bildiğim için özellikle dikkatlice açtım. Ayrıca kanun var hocam, kendi kafasına göre iade alamam diyemez.

Şimdi kanunen siz iade edebilirsiniz bunda bir sorun yok ama gerçekte söyle bir sıkıntı çıkıyor sonuçta kutu açılmış ürün denemek için kullanılmış şimdi bunu fabrikanın sattığı gibi paketlemek çok kolay değil. Benzer bir durumda bu şekilde bir ürün size gelse siz kabul eder misiniz yoksa değişim mi istersiniz? Sıfır diye alınan bir üründe en ufak bir açıldığına kanıt olsun hemen iade açarsınız o yüzden işin bir de bu yönü var.

Eğer büyük bir mouse istiyorsan lamzu thorn al. GPX2 fiyatını haketmiyor açıkcası.
Kapı yine Wraith'e çıkıyor bi' sıkıntı yaşasam ucu yine bana girecek. 3-3.5 yıldır G Pro Wireless kullanıyorum shape'ine alıştım ve ergo sevmiyorum o yüzden. Ayrıca iade etmek istesem Wraith gibi işi yokuşa sürmezler.

Şimdi kanunen siz iade edebilirsiniz bunda bir sorun yok ama gerçekte söyle bir sıkıntı çıkıyor sonuçta kutu açılmış ürün denemek için kullanılmış şimdi bunu fabrikanın sattığı gibi paketlemek çok kolay değil. Benzer bir durumda bu şekilde bir ürün size gelse siz kabul eder misiniz yoksa değişim mi istersiniz? Sıfır diye alınan bir üründe en ufak bir açıldığına kanıt olsun hemen iade açarsınız o yüzden işin bir de bu yönü var.
Haklısınızda hocam üstünde 2 tane daire şeklinde bant harici hiçbirşey yok, onlarıda yavaş yavaş terleye terleye açtım ki zarar gelmesin diye. Getirip önünüze koysam anlaşılmaz açılıp deneme için kullanıldığı.

2 elden çıkarın iyi kötü tam da mouse alacaktım oradan aklıma kuşku düştü.
Piyasası çok yok hocam, uğraşmak istemiyorum. Alacağınız mouse'yi varsa arkadaşınızdan yoksa bir yerden bulup deneyip öyle alın yoksa sizde zarara girmeyin benim gibi.

Son düzenleme:
Wraith'den belki 15 bin liralık alışveriş yapmışımdır adamlar zaten sitede yazıyor açılmış kutuları iade almadıklarına dair. Gidip mouse'un boyutuna vs vs bakmadan alayım kafama göre iade ederim diye denersen bir yerde patlaması normal.
Tüketici Hakem Heyeti wraith' in sitesinde ne yazıyor diye bakmıyor. Wraith siteye DMN bu mouseyi alırsa 30 kere şınav cekmek zorundadır diye yazsa çeker misin? İade yok değişim var diyen butik değil burası THH'ye hesap vermek zorunda olan bir firma.

Geri
Yukarı