www.flvto.biz virüs uyarısı

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Arkadaşlar merhaba, bu siteden MP3 veya MP4 indirirken dikkat edin. Buradan müzik indirmeden bir gün önce Kaspersky ve AVG ile tarama yapmıştım temizdi. Sonra Youtube' da güzel bir şarkı buldum. Siteye girdim ve tam indir derken karşıma reklam çıktı ve yanlışlıkla reklama tıkladım. Hemen tarama yaptım ve Kaspersky bir virüs buldu kısacası buradan bişey indirirken dikkat etmelisiniz.

Not: Bunlar telefonda gerçekleşmiştir.

Not 2: Virüs ismi p ile başlıyordu ve uzun karmaşık bir ismi vardı.

Telefona dosya inmeden zararlı bulaşmaya başlamış mı? :D

Ben de yaşamamıştım. Dediğim gibi yanlışlıkla reklama tıkladığım için oldu. Normal kullanınca bir sıkıntı yok.
Ublock kullansanız iyi olur. Veya PC kullanıyorsanız 4K Video Downloader diye bir program var, onu kullanabilirsiniz. Fiyatını bilmiyorum ama.

Evet site gerçekten virüs içeriyor. Bu gün bir video indireyim dedim ve girdim. Videoyu dönüştürdü ve indire baktığım an bi siteye yönlendirdi. Dedi ki "Chrome.apk" indirecek misin? Virüs olduğu çok barizdi. Hemen çıktım, sonra AVG uyarı verdi. Ondan sonra Kaspersky ile tarattım ve sonuç;

Screenshot_2020-12-29-18-11-39-820_com.kms.free.jpg

Bu siteden çok müzik indirdim bir sıkıntı yaşamadım. Ama çıkan reklamlara yanlışlıkla basarsanız sisteme virüs girebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı