X5460 sistemle Windows 10 64 Bit'e geçilir mi?

Tremolo

Attopat
Daha fazla  
Aktif olarak Windows 10 32 Bit kullanmaktayim. RAM siparişi verdim, RAM'im geliyor 4 GB RAM X64 tabanlı Intel Xeon X5460 işlemci, ATI Radeon 4800 series ekran kartı. Windows 10 64 Bit kurulur mu kurarsam hangi oyunları oynayabilirim pes ve FIFA serisinden mesela?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin zevkiniz, birşey diyemem ama bu sistem dediğiniz oyunlara yeter. Yani yetmez ise de yapacak birşey yok. Bende bir HD 4650 var. Evde boş yatıyor. Hatrı sayılır emeği var üzerimizdpes

Hocam sizin zevkiniz, birşey diyemem ama bu sistem dediğiniz oyunlara yeter. Yani yetmez ise de yapacak birşey yok. Bende bir HD 4650 var. Evde boş yatıyor. Hatrı sayılır emeği var üzerimizde.
Pes 2018 denemiştim hocam ekran kartını algılamadi ve Rami acayip bir şekilde 16 GB olarak gösterdi oyunun ayarlarına girdiğimde bir anda CPU 100e bellekte 70-80 civarı oluyor bu neyden kaynaklı olabilir ekran kartını görmediği için işlemciden yiyor galiba

Pes 2018 denemiştim hocam ekran kartını algılamadi ve Rami acayip bir şekilde 16 GB olarak gösterdi oyunun ayarlarına girdiğimde bir anda CPU 100e bellekte 70-80 civarı oluyor bu neyden kaynaklı olabilir ekran kartını görmediği için işlemciden yiyor galiba
Hocam 4800 ekran kartından pek birşey beklememek gerek ve yeni nesil oyun o işlemci ile o kadar yemesi normal değil mi? Ve 4 GB ram sonuçta Windows 1 GB, oyun ise 2-2.5 en az yer.

Yani şimdi 4 GB yapsam yine mi aynı şey olucak yüklemiyim o zaman hocam
Yüklemeyin hocam, oynatır da zevk alamazsınız. Pes serisi olarak 2013 yükleyin bence hem nostaljik hemde grafikleri o kadarda kötü değil. Ve bunu da gayet net bir şekilde biliyorsunuz. Az oynamadık.
Yani şimdi 4 GB yapsam yine mi aynı şey olucak yüklemiyim o zaman hocam
Oyun oynayacak iseniz, Valorant deneyin. İşlemci oyunu olduğundan belki kurtarır sizi. Bilemiyorum vallahi. Ama Zula da kasacağını sanmam.

Geri
Yukarı