Xbox 360 kablosuz kol bilgisayara nasıl bağlanır?

efeyumak

Decapat
Daha fazla  
Merhaba elimde Xbox 360 pilli kolu var. Kablosuz alıcıyı bilgisayara taktığım halde bağlanma veya ışık yanması yok. Videolara baktığımda sürücüler indiriyorlar fakat Windows 10 sürücüsünü bulamadım. Aygıt yöneticsinden otomatik indirme de mevcut fakat bende onu da görmüyor. Sadece kablosuz alıcıda ışık var. O kadar. Nasıl bağlayabilirim?

Dostum bildiğim kadarıyla kablosuz Xbox 360 kolunu bilgisayara bağlayamıyorsun, o dediğin Microsoft Xbox alıcısının da Xbox 360 için çalışmadığını duymuştum zaten Xbox 360 kontrolcüleri Bluetooth da kullanmıyorlar. Yani kısaca kablolu USB ucu olmadığı sürece Xbox kolu PC'ye bağlanmıyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzelt lütfen.

Dostum bildiğim kadarıyla kablosuz Xbox 360 kolunu bilgisayara bağlayamıyorsun, o dediğin Microsoft Xbox alıcısının da Xbox 360 için çalışmadığını duymuştum zaten Xbox 360 kontrolcüleri Bluetooth da kullanmıyorlar. Yani kısaca kablolu USB ucu olmadığı sürece Xbox kolu PC'ye bağlanmıyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzelt lütfen.

Bunu bilmiyordum dostum teşekkür ederim bilgi için araştıracağım şimdi olmadı kablo alacağım gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı