Xbox 360 neye eş değer ve Xbox iyi mi?

onurlu sorular

Hectopat
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Ben konsol almak istiyorum ama bilgim yok. PS Xbox falan anlamam bütçe 500 TL ama öyle PS4 falana yetmez tabii ama arada Xbox360'a denk geliyorum 600 TL'ye falan Xbox iyi midir ve 360 serisi neye denk geliyor PS2'ye falan mı biraz bilgi verir misiniz? Xbox iyi mi fiyatları uygun mu? Çok karışık, bir ara Enes kirazoğlu kırmızı ışık sorunundan bahsetti falan, durduk yere param boşa gitmesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Ben konsol almak istiyorum ama bilgim yok. PS Xbox falan anlamam bütçe 500 TL ama öyle PS4 falana yetmez tabii ama arada Xbox360'a denk geliyorum 600 TL'ye falan Xbox iyi midir ve 360 serisi neye denk geliyor PS2'ye falan mı biraz bilgi verir misiniz? Xbox iyi mi fiyatları uygun mu? Çok karışık, bir ara Enes kirazoğlu kırmızı ışık sorunundan bahsetti falan, durduk yere param boşa gitmesin.

Oyunlar çok pahalı oluyor galiba PC'ye göre. Senin için sıkıntı olmazsa al bence. Ama PS mi Xbox mu orasını bek bilemem.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. GB olarak da fark olur mu mesela 500 GB daha pahalı güç açısından mı yoksa oyun yüklme açısından mı?

Oyun yükleme açısından. Bende PS3 alacaktım 800 900 çekıyorlar kırık cihazlara Xbox One aldım 1200TL'ye Game Pass'ta bir sürü oyun var.

Şu an an yeni konsol zaten allınmaz bütçemde az hocam ama 360 Xbox 2. el piyasasında bütçeme uygun 400 TL'ye falan buluyorum oyunları da uygun bence psden daha iyi şu anda.

Bende 12.sınıf öğrenciyim 630TL para verıyorlar 2 ay biriktirip aldım Xbox One fat kasa mutluyum kardeşim Xbox 360 alsanda uzun yıllar oynarsın merak etme.

Geri
Yukarı