Xbox 9.nesil Amazon Almanya'dan alınırsa Türkiye'de garantisi olur mu?

Xbox 9.nesil Amazon Almanya, Türkiye garantisi geçerli mi? Başlıkta gördüğünüz gibi merak ettim arkadaşlar.

Geçiyor, Amazon Almanya üzerinden aldığım Xbox gamepadin 3 yıllık garanti süresi hala devam ediyor ve garanti işlemlerini de sıkıntısız halledebiliyorum.

Amazon.gr direkt almanya amazon yani.
Amazon.com.tr üzerinden alınan Amazon Germany satıcılı olanlardan mı bahsediyorsunuz, Amazon.de üzerinden doğrudan alınanlardan mı?
Buda garanti fotoğrafı

Fiyattan ötürü soruyorsanız hocam şu an İtopya da inidirimde 2300TL'lere kadar inmiş durumda.
Yok hocam,garantiyi merak ettim sadece

Dosya Ekleri

• IMG_0197.jpeg
    IMG_0197.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 26
Amazon.gr direkt almanya amazon yani.

Buda garanti fotoğrafı

Yok hocam,garantiyi merak ettim sadece

Amazon.de üzerinden aldıysanız bu durumda bir sorun çıkarsa Amazon.de ile irtibata geçebilirsiniz ilk önce. Mesela ben Amazon.com (Amerika sitesi) üzerinden 7-8 ay önce elektronik bir cihaz aldım. Geçenlerde bir problemle karşılaştım ve irtibata geçtim ürünü iade almayı kabul ettiler ama ücretin %80'ini iade edebileceklerini söylediler, ürünü ABD'ye kargoyla gönderme ücreti nasıl olacak dediğimde biz karşılayacağız dediler. Sonra üründeki problemi çözdüğüm için yollamadım ama bana verdikleri cevap bu şekildeydi. Genelde çözüm odaklı yaklaşan bir firma kestirip atmıyorlar yani. O yüzden bir sorunla karşılaşmanız durumunda öncelikle Amazon.de ile irtibata geçin bence.

Amazon.de üzerinden aldıysanız bu durumda bir sorun çıkarsa Amazon.de ile irtibata geçebilirsiniz ilk önce. Mesela ben Amazon.com (Amerika sitesi) üzerinden 7-8 ay önce elektronik bir cihaz aldım. Geçenlerde bir problemle karşılaştım ve irtibata geçtim ürünü iade almayı kabul ettiler ama ücretin %80'ini iade edebileceklerini söylediler, ürünü ABD'ye kargoyla gönderme ücreti nasıl olacak dediğimde biz karşılayacağız dediler. Sonra üründeki problemi çözdüğüm için yollamadım ama bana verdikleri cevap bu şekildeydi. Genelde çözüm odaklı yaklaşan bir firma kestirip atmıyorlar yani. O yüzden bir sorunla karşılaşmanız durumunda öncelikle Amazon.de ile irtibata geçin bence.
Çok teşekkürler

Orasi oyle hocam anladiniz bence mantigi arkadas zaten bence turkiyede fiziksel olarak garantiye verebilir miyiz dive sordu bence onun cevabi hayir ama Amazon.de yardimci olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı