Elektronik Xbox 9.nesil gamepad 2135 TL

• Konuyu başlatan Rob
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 1B
Global olup yahut garantisi olup olmaması hiç önemli değil. Ürün bozulan bir ürün değil ömürlüktür alın kullan. Rengi siyah Carbon olsa alırdım bende ama çok kötü renk.

Bende siyahı var aynı böyle Amazon Germany'den alınma ama b tuşu hafif basınca algılamıyor yani basınca gelen o tık seside var ama sert basınca algılıyor buna ne yapabilirim ömürlük evet ama oldu mu oluyor böyle nereye vereceğim bilmiyorum ürün kodu ile kayıt yapmıştım ilk aldığımda.

Bende siyahı var aynı böyle Amazon Germany'den alınma ama b tuşu hafif basınca algılamıyor yani basınca gelen o tık seside var ama sert basınca algılıyor buna ne yapabilirim ömürlük evet ama oldu mu oluyor böyle nereye vereceğim bilmiyorum ürün kodu ile kayıt yapmıştım ilk aldığımda.

Xbox özellikle 9 nesiller titreşim dışında asla bozulmaz. Çok çok çok fazla hor kullanmak gerek bozulması için. Sizin mesleeye gelecek olursak o tuş içerisinde lastık oluyor belki lastık belki de sert kullanımdan dolayı tuşun içerisinde kanal bozulmuştur. Video fotoğraf ws bir şey var mı?

Xbox özellikle 9 nesiller titreşim dışında asla bozulmaz. Çok çok çok fazla hor kullanmak gerek bozulması için. Sizin mesleeye gelecek olursak o tuş içerisinde lastık oluyor belki lastık belki de sert kullanımdan dolayı tuşun içerisinde kanal bozulmuştur. Video fotoğraf ws bir şey var mı?

Çekmedim haliyle fotoğraf video ama aşırı kötü değil fazla hor da kullanmadım.

Anladım sayın hocam'peki garantisi var mı?

Var tabii 17.02.2025 tarihine kadar yazdığım gibi Amazon Germany'den almıştım hatta ürün kayıt sistemini açtım orada cihaz servis onarımı diye bir yer buldum şu an form dolduruyorum şu yazı karşıma çıktı şu an.

Garanti dahilinde – standart değişim ₺0, 00çalışmayan cihazınızı ya da aksesuarınızı Microsoft'a göndermek için kendigönderi malzemelerinizi kullanmanız gerekir. Ürününüz alınıpincelendikten sonra, benzer bir yenilenmiş orijinal Microsoft ürünüyledeğiştireceğiz. Raporlanmamış hasarlar, işlem süresini uzatabilir. Gerialamayabileceğiniz için, lütfen çalışmayan cihazınızın yanında herhangi birek aksesuar göndermeyin. Orijinal cihaz aynı modelle veya mevcut değilseorijinal modelin şekline, işlevselliğine ve performansına en yakın modelledeğiştirilebilir. Mevcut değilse renk değiştirilebilir.

Burada anlamadığım kutusuylamı göndereceğim yoksa sadece cihazmı.

Siyahı yok mu bunun bee :(

Bu arada bende yeşil aldım hatta kargo şimdi geldi siyahı garantiye gönderdim artık ama inanır mısınız yeşil siyahtan daha çok hoşuma gitti çok net.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı