Xbox 9. nesil gamepad alınır mı?

Şişman Adam

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.

Xbox 9. nesil gamepad almayı planlıyorum. Ürünün kalitesi değil de pilli oluşu beni biraz düşündürdü. Yani düzenli pil masrafı da olacak bu ürünü kullanırken. Şarj edilebilir pil kullanmak ve şarj aparatı kullanmak gerekecek sanırım. Xbox'ın kendi şarj edilebilir pili ve kablosu varmış sanırım ama o da pahalı bence. Yani gamepad fiyatının yarısı kadar.

Buna rağmen bu ürünü önerir misiniz? Bu pil meselesi en optimal nasıl çözülür? Aranızda kullanan varsa pil meselesini nasıl hallediyorsunuz?

Pilsiz, şarj edilebilir ve kaliteli başka gamepad önerebilir misiniz?

8BitDo Pro 2 almanı öneririm, şahsen daha iyi bir kontrolcü fakat ergonomisi senlik değilse 9. nesil iş görür.

Ayrıca kontrolcüyü şarjlı pille kullanabilirsin, batarya alma boşuna.

Şarjlı pil ile sorunu halledersiniz, ayrıyetten bildiğimiz telefonlar için olan usb TYPE-C kablosuyla pil gereksinimi olmadan da kullanabilirsiniz ben öyle kullanıyorum.

Pil isterseniz de şarj adaptörüyle birlikte

Arkadaşlar teşekkür ederim öncelikle.

1) Mesajlarınızdan anladığım şey, bu Gamepad'i aldığımda yanında kablosu da gelecek ve istediğim zaman kablolu da kullanabileceğim. Öyle mi?

2) Alternatif olarak bu nasıldır?

Yok kablo gelmiyor, her satıcı koymuyor ya da. Ama Type-C kablosu, çok kolay bulabilirsin kablosunu.

@Şişman Adam GC30 V2 konu içerisinde bahsettiğimiz kontrolcülerden klasman olarak 1 kademe düşük bir kontörcü. Mantıklı bir tercih olmaz.
Önerdiklerinize baktım. Hepsi için teşekkür ederim. Kendi içimde Xbox kolu almayı ikna etmeye çalışıyorum sadece. Fiyatı sorun değil.

Şayet satın aldığımda içinde kablosu da geliyorsa ve istediğim zaman kablolu da kullanabileceksem pil meselesine kafayı fazla takmayabilirim.

Yok kablo gelmiyor, her satıcı koymuyor ya da. Ama Type-C kablosu, çok kolay bulabilirsin kablosunu.
Herhangi bir Type-C kablosu olması ürüne zarar verir mi peki?

Geri
Yukarı