Xbox 9.nesil gamepad vs DualSense 5

Anumusss

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda bilgisayarda Xbox 9.nesil gamepad kullanıyorum memnunum fakat YouTube'dan baktığım zaman çok kolay şekilde mod kurarak bazı oyunlarda da kurmanıza gerek kalmayarak adaptive triggers kullanabiliyormuşuz. Kullanan kişiler yorum yaparsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şunu da belirtiyim her iki koldada rahat ediyorum.
Eğer aksiyon aramak istiyorsanız değiştirin ama bilgisayarda hiçbir kol xbox kolundan daha iyi çalışmaz.

Siteden baktığım zaman coğu oyun triger ozellıgını modsuz desteklıyor.
Dediğiniz gibi çoğu oyun destekeler. Çoğu oyunda tuş ayarlaması yapmanız gerekemez. Sonra başka bir oyun çıkar ayar çekmeniz gerekir bazen ayarlar olur bazen ise olmaz kullandığınız programlara update beklersiniz. 2000 tl gibi bir para verdiğim aletin yazılımı ile ara sırada olsa ben uğraşmak istemem. Benim için sorun yok derseniz alabilirsiniz.

Dediğiniz gibi çoğu oyun destekeler. Çoğu oyunda tuş ayarlaması yapmanız gerekemez. Sonra başka bir oyun çıkar ayar çekmeniz gerekir bazen ayarlar olur bazen ise olmaz kullandığınız programlara Update beklersiniz. 2000 TL gibi bir para verdiğim aletin yazılımı ile ara sırada olsa ben uğraşmak istemem. Benim için sorun yok derseniz alabilirsiniz.

Teşekkürler YouTube'dan birkaç video izleyip karar vereceğim.

DualSense 5 almaya karar verdım ve PC'de kullanan birkaç arkadasıma sordugum zaman uyumluluk sorunu yasamadıklarını soyledıler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı